Nowe zegarki Wenger Attitude Heritage przetrwają próbę czasu!

Nowe zegarki Wenger Attitude Heritage przetrwają próbę czasu!

Projektując nowy, flagowy model swoich zegarków, Wenger bazował na bogatym dziedzictwie zegarmistrzowskim szwajcarskiej marki. Podczas tej podróży w czasie, na dłużej zatrzymano się w 1998 roku, w czasach słynnej linii Wenger Commando. Reszta to bogata historia – a dzisiejsze, bezbłędne wzornictwo marki będzie kształtować jej przyszłość oraz design kolejnych produktów. 01.1541.106

Nowa tarcza zegarków z rodziny Attitude wyraźnie wyróżnia się spośród atrybutów nowego stylu.  We wszystkich modelach smukły, ergonomiczny korpus idealnie dopasowuje się  do nagarstka, stanowiąc z nim nierozłączną całość. Zaczepy paska, które zwracają uwagę wyjątkowym kształtem, tworzą idealne koło. Ponadczasowe, nowe dzieła Attitude  łączą luźny, miejski styl z nutą refleksji. Będą niezawodnymi towarzyszami podróży po mieście, określając nam dokładną godzinę i łatwą do przeczytania datę na jasnej tarczy, ozdobionej precyzyjnie wyrzeźbioną koronką. Trzyletnia gwarancja daje nam pewność i poczucie bezpieczeństwa z ramienia firmy.

01.1541.107_Attitude
Podobno nic nie jest czarno- białe, ale dwa flagowe zegarki kolekcji Attitude 2017 są właśnie takie. Jeden z matową, białą tarczą z wdziękiem łączy się z wyrafinowanym czarnym paskiem ze skóry lub eleganckim, szarym nylonowym mocowaniem. Jego drugi, kontrastowy wariant łączy w sobie czarną tarczę z bransoletą ze stali nierdzewnej.
Wenger_SwissMadeWatches_attitude_01.1541.107_001_high

W tych zegarkach liczy się przede wszystkim niezawodność, wytrzymałość, dbałość o detal oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów. W taki sposób powstają zegarki, które są kwintesencją najlepszych, szwajcarskich cech.

 

 

Materiały prasowe 


Komentarze

komentarze