Urodzinowy konkurs z BodyBoom

Konkurs body boom

Marzec od lat jest dla nas bardzo wyjątkowy. To właśnie w tym miesiącu uruchomiliśmy portal Feszyn.com. Pierwsza odsłona miała miejsce w 2013 roku. 2 lata później zmieniliśmy wizualizacje strony. W 2018 roku zmieniliśmy logo i wygląd całego portalu. Teraz świętujemy 7 urodziny!

W związku z tym razem z marką BodyBoom przygotowaliśmy konkurs dla naszych witalników. Do wygrania rewelacyjne zestawy kosmetyków od BodyBoom

BodyBoom konkurs

Zadanie konkursowe

Złóż nam oryginalne, niecodzienne życzenia z okazji naszych urodzin!

Życzenia mogą być złożone w dowolnej formie. Możesz nagrać film, zrobić grafikę lub opublikować post. Nagraj filmik z życzeniami w kanałach social media :

Instagram https://www.instagram.com/feszyn.com_/ lub

Facebook https://www.facebook.com/Feszyncom/

lub wyślij do nas na info@feszyn.com

a) Możesz zaśpiewać, zrobić grafikę, nagrać filmik – pełna dowolność.

b) Oceniamy kreatywność i pomysłowość.

2. Oznacz prace jako PUBLICZNE jesli robisz to w social mediach i oznacz nasz profil

4. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2020r. Wyniki do 6 maja 2020r.

Nagrody

3 najbardziej oryginalnych odpowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków od marki BodyBoom. 

W zestawie znajduje sie:

Krem do twarzy Wierny Kompan ( 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym ekstrakty z komórek macierzystych pomarańczy i jabłek, olej z zielonej kawy, masło shea) – super nawilża przesuszoną po zimie cerę oraz peeling do ciała Cannabis Oil.

Regulamin konkursu

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Feszyn.com. Sponsor nagród: BodyBoom

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem postanowień poniższych.

3. Konkurs odbywać się będzie 30 kwietnia 2020. Do północy. Wyniki zostaną opublikowane do 6 maja na portalu Feszyn.com

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, opublikować w kanałach social media lub wysłać na maila oryginalne życzenia z okazji 7 urodzin portalu. Feszyn.com

3. Link do publikacji można wysłać także na info@feszyn.com

III. OCENA UCZESTNIKÓW

1.Oceniane są przede wszystkim: pomysłowość i kreatywność.

2. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 życzenia.

IV NAGRODY

1. Do wygrania dla 3 osób zestawy kosmetyków od BodyBoom

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 30 dni roboczych na wskazany adres.

3. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani za pośrednictwem Facebooka – massengera lub Instagramu mogą też skontaktować się z nami mailowo ewelina@feszyn.com

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu

Reklama
Pytanie, które zadajecie nam bardzo często – co na wypadanie włosów? Oprócz odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy warto pamiętać o regularnym uzupełnianiu braków witamin. Jakich?

Komentarze

komentarze