Ilona Adamska zachwyciła figurą i obłędną kreacją na gali LWIC BIZNESU 2017

fot. Paweł Wodzyński 
fot. Paweł Wodzyński 
20 października w hotelu Mercure Warszawa Grand odbył się finał 3. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU 2017 organizowanego przez prestiżowy magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Na imprezie, która zgromadziła ponad 160 osób pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Macademian Girl, Joanna Brodzik, Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Kaczorowska, Edyta Jungowska.
 
Uwagę naszej redakcji przykuła sprawczyni całego zamieszania – Ilona Adamska, wydawca, redaktor naczelna Law Business Quality, twarzy marki Kumazu o której niejednokrotnie pisaliśmy na naszym portalu. 

Lwice Biznesu 2017

Ilona zachwyciła nienaganną figurą. Widać, że mocno zeszczuplała. Postawiła na odważną kreację polskiej projektantki – Anny Cichosz. Jak dowiedzieliśmy się z jej Facebooka – kreacja została uszyta specjalnie dla niej. 
Ilona Adamska
Ilona Adamska w sukience projektu Anny Cichosz fot. Paweł Wodzyński 

To nie pierwsza współpraca Adamskiej z Anną Cichosz

 
W czerwcu redaktor naczelna dwóch tytułów postawiła także na piękną chabrową kreację projektantki podczas gali Diamentów Kobiecego Biznesu. 
 
Zapytana przez nas o komentarz odnośnie stylizacji, Ilona odpowiedziała:
 

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam pojawić się na piątkowej gali w kreacji Anny Cichosz. Z Anią współpracujemy od roku. Lubię jej niezwykle seksowne, zmysłowe i kobiece fasony. Cieszę się, że mogłam wystąpić w sukni zaprojektowanej i uszytej specjalnie dla mnie. Czułam się w niej naprawdę wyjątkowo. Wiem, że kreacja budzi wiele emocji, jest szeroko komentowana przez niektóre stylistki i … aktorki. Ale przecież o to chodzi. Nie wszyscy muszą nas kochać i nie wszystkim musimy się podobać. Fakt, że budzimy różne emocji tylko dodaje całej sytuacji pikanterii. – mówi Ilona Adamska w rozmowie z FESZYN.COM.

fot. Paweł Wodzyński 
Ilona Adamska fot. Paweł Wodzyński 
Dopełnieniem stylizacji były z pewnością niebotyczne szpilki z najnowszej kolekcji marki KAZAR oraz biżuteria. Prawdziwe brylanty i szafiry o łącznej wartości ponad 90.000 zł. Obłędna bransoletka, kolczyki i naszyjnik wysadzane diamentami pochodziły z warszawskiego butiku BRYLANTOWE HISTORIE. 
 
Gratulujemy udanej gali i świetnego looku. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
 
 
 
Ewelina Salwuk-Marko
Share