Redakcja portalu

Statuetki Ewelina Salwuk-Marko Feszyn

Portal powstał w 2013 roku i od tego czasu przeszedł 3 metamorfozy wizualne.

Portal Feszyn.com głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i sponsorowane.

Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat.

W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę „Diamenty Kobiecego Biznesu”.

W 2020 roku, redaktor naczelna portalu Ewelina Salwuk-Marko, otrzymała statuetkę „Kobiety, które inspirują 2020

Jeśli interesuje Państwa współpraca z naszym portalem, oferta reklamowa, publikacje lub chcielibyście zostać naszym Partnerem, prosimy o kontakt ewelina@feszyn.com

Ewelina Salwuk-Marko
Fot. Patrycja Konieczna

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com i portalu ekspercko-biznesowego Warto Znać , właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej GoWomen. Strateg komunikacji, PR-owiec i specjalista od content marketingu. Od lat wspiera polskie marki propagując idee  „kupuje polskie produkty”.  Interesuje się również kwestiami związanymi z brandingiem i corporate identity. Branżą internetową zajmuje się od 2008 roku, w którym to czasie zdobywała doświadczenie przede wszystkim w szeroko pojętym marketingu internetowym. Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona, matka Janka i Andrzejka.

Ewelina Salwuk-Marko

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com

ewelina@feszyn.com

Specjalizuje się w publikacji treści związanych z modą, urodą i ślubami. Redaguje teksty, sprawdzając ich poprawność stylistyczną i gramatyczną. Zajmuje się też optymalizacją treści.

Kamila Kowalska

Dziennikarka, Freelancerka

Info@feszyn.com

Była redaktor naczelna ogólnopolskiego magazynu dla mężczyzn, obecnie właścicielka i copywriter w firmie Rightcopywrite. Specjalizuje się przede wszystkim w tematach lifestylowych, związanych ze zdrowiem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Mimo wielu obowiązków zawsze wraca do ukochanego zajęcia – pisania. Jest autorką wielu tekstów o tematyce zdrowia seksualnego i relacji damsko-męskich. Ma liberalne poglądy i otwarty umysł, co przekłada się na wyrozumiałość i dążenie do jak najlepszego zrozumienia drugiego człowieka. Jej pasją jest także moda i nowinki ze świata kosmetycznego.

Aleksandra Podkówka-Poźniak

copywriter, Freelancerka

aleksandrapodkowka91@gmail.com

Redaktorka, korektorka, dziennikarka. Ola jest Sherlockiem Holmesem od błędów. Śledzi, dedukuje i odzyskuje skradzione diamenty. Pozostawia po sobie teksty, które budzą podziw i uznanie dla autora. Odpowiada za redakcję wybranych tekstów.

Aleksandra Juryszczak

Redaktorka, korektorka, dziennikarka.

Kontakt@olajuryszczak.com

Copywriterka, redaktorka, korektorka. Właścicielka pracowni językowej Content Story. Od kiedy pamięta jest miłośniczką języka polskiego i stoi na straży poprawności językowej w tekstach. Jest również ich autorką i swoim „lekkim piórem” potrafi zaprojektować treści na prawie każdy temat. W redakcji odpowiada za tworzenie contentu głównie dotyczącego mody, zdrowia, urody oraz macierzyństwa. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki maluchów oraz miłośniczka mody – szczególnie minimalizmu i francuskiego stylu.

Anna Abramowska

Copywriterka, Redaktorka, Korektorka

kontakt@annaabramowska.pl

Karolina Grzesiak

Studentka dziennikarstwa, która życiowe niepowodzenia przekuwa w sarkastyczne felietony, tym samym pokazując, że codzienność nie zawsze wygląda tak jak na Instagramie.
Pasjonatka mody i fotografii z lekkim uzależnieniem od zakupów. Od dziecka z długopisem w ręku komentuje rzeczywistość.

Karolina Grzesiak

Praktykantka