22 czerwca 2013 o godzinie 17:00 odbędzie się II edycja Wroclove Fashion Wake. Celem eventu jest promocja młodych, zdolnych projektantów mody, aktystów. W tym roku będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje polskich  projektantów takich jak Ola Topczewska, Natalia Wojtanowska, Confashion, Joanna Prusakowska, SZARAKOWO FASHION oraz WROCŁAW FASHION FRIENDSHIP PASSION BY ALEX BERYLL.
wroclove
WROCLOVE FASHION WAKE to jedno z największych wydarzeń modowo-kulturalnych odbywające się we Wrocławiu na WakeParku ul Kosmonautów 1
I edycja miała miejsce we wrześniu 2012 roku i zgromadziła ponad 700 gości!
Gośćmi specjalnymi będą 2 młode projektantki z Berlina: Katrina Ciupiak- Niemka z polskimi korzeniami oraz Olivia Zmysłowski- Polka mieszkająca od kilku lat w Niemczech. Do dyspozycji gości jest duży teren ośrodka oraz beach, bar a impreza odbywa się na świeżym powietrzu.
Wybieg dla modelek umieszczony będzie w niekonwencjonalny sposób, a mianowicie na pomoście umieszczonym na wodzie. Na wybiegu będzie można zobaczyć finalistkę tegorocznej edycji Top Model Justynę Pawlicką.
pawlicka
Justyna zaprasza na Wroclove Fashion Wake:

Pokazy mody otwierać i zakańczać będzie fascynujący występ Teatru Ognia OSCULUM-IGNIS . Gwiazdami wieczoru będą: finalista zeszłorocznej edycji programu X-factor Paweł BIBA Binkiewicz oraz Wojtek Bawałko- finalista Bitwy na głosy.
Imprezę poprowadzi Adela Warać, a afretparty dj Kuba Lib. Ponadto na gości czekają showroomy, wystawa fotografii, konkursy z nagrodami oraz duża dawka świetnej mody i muzyki. Bilety do nabycia w Saloniku Fryzjerskim dla Pań i Panów na placu Kościuszki 20, Fuku Concept Store w Galerii na Czystej oraz na Wake Parku.
Zapraszamy na Facebooka www.facebook.com/WrocloveFashionWake
Będziemy z Wami na tym wydarzeniu. Czekajcie na relację!
Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobaczcie zdjęcia z ślubu fotomodelki Joanny Krupy. Jak Wam sie…