Przedwalentynkowe Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty 8-9 lutego w Starym Browarze w Poznaniu!

Natural Beauty - wydarzenie 960x540 stary browar

Kilkudziesięciu producentów wyselekcjonowanych polskich marek kosmetyków naturalnych zagości w Poznaniu na Targach Natural Beauty w Starym Browarze tuż przed Walentynkami.

Zapraszamy w dniach 8-9 lutego (piątek, sobota) do Pasażu na poziomie „0” w godzinach pracy galerii handlowej.

www.targinaturalbeauty.pl

Środek zimy to czas, kiedy skóra może się zbuntować. Suche powietrze w mieszkaniach, wiatr i mróz powodują, że staje się ona podrażniona i szorstka. Warto dostosować kosmetyki do pory roku, ale przede wszystkim do rodzaju skóry, bowiem tylko dobrze nawilżona skóra jest w stanie bronić się przed zimowymi warunkami atmosferycznymi. Na pomoc przychodzą kosmetyki naturalne, które dzięki swoim delikatnym, a jednocześnie kojącym właściwościom, pozwolą ochronić skórę zimą, aby z promienną cerą móc przywitać wiosnę.

Rynek kosmetyków naturalnych obfituje w wiele nowości. Podczas targów pojawią się rodzime manufaktury, które dynamicznie rozwijają swoją ofertę.

Czym wyróżniają się naturalne kosmetyki i dlaczego warto je stosować? Dlaczego coraz więcej osób wymieniło już zawartość swojej kosmetyczki na kosmetyki naturalne?

Naturalna pielęgnacja to przełom naszych czasów. Po pierwsze hypoalergiczne kosmetyki z bezpiecznymi składnikami, bez użycia parabenów, silikonów, nie tylko nie szkodzą, ale znakomicie upiększają, a nawet leczą, dzięki zawartości naturalnych olejów, minerałów i witamin dobrze przyswajalnych przez skórę, czy włosy. Coraz częściej pojawiają się naturalne serie kosmetyków dedykowane poszczególnym rodzajom skóry, więc bez problemu możemy dobrać, np. specjalne kremy dla cery suchej, tłustej czy mieszanej lub cery z problemami. W targach wezmą udział miedzy innymi:  Aquafarina Fermenti Kosmetyka Chlebowa, Balja, Bioup, Black Sheep, byRosa, Ekomaniaczki, Essences, Flaming, Geoderm, GoNature, Herla, Hola Care, Jardin, Just Nature, Kosmetyki Naturalne Justine, Lady of Nature, Mydlarnia u Franciszka, Naturalnie że ĄĘ, Ozonfix, Plantea, Savon Cosmetics Renata Szpikowska, Sensum Mare, Souvre Internationale, Tess, Why not? Handmade Cosmetics, Yooka i inni.

Targi Natural Beauty w Starym Browarze w Poznaniu odbędą się już po raz drugi. Będzie to okazja, aby kupić wiele wyjątkowych produktów. Na targach znajdziemy odżywcze kosmetyki z wartościowymi olejami, np. czarnuszki, chabra, słodkich migdałów, dzikiej róży, kwiatów nagietka i inne wspaniale działające na skórę. Będzie można kupić także naturalne mydła, między innymi tworzone metodą ”hot process” polegającą na ochronie szlachetnych olejków poprzez dodawanie ich dopiero, kiedy temperatura jest na tyle niska, aby zachować cenne składniki.  

Na targach zakupimy naturalne preparaty pielęgnacyjne, kremy i balsamy do ciała posiadające szeroką gamę niepowtarzalnych barw wynikających z obecności dodatków takich jak: zioła, kwiaty, owoce, tworzące razem wyjątkowe kompozycje zapachów. 

Należy również podkreślić leczniczo-terapeutyczne działanie kosmetyków naturalnych, zawierających esencje roślinne do pielęgnacji cery naczynkowej, zaczerwienionej, wrażliwej i alergicznej.

Na uwagę gości targów zasługują także środki czystości dla domu, także do zmywarek, wytworzone bez syntetycznych środków zapachowych, barwników, konserwantów, rozjaśniaczy optycznych, chloru, zeolitów i surowców pochodzenia zwierzęcego. 

Kolejny silny europejski trend będzie miał swoich przedstawicieli na targach. Ofertę zaprezentują producenci świec na bazie wosku sojowego. Ich zaletą jest ekologiczny, całkowicie bezpieczny skład – w opozycji do popularnej parafiny, która zanieczyszcza sadzą powietrze w pomieszczeniach bardziej niż papierosy czy ruch uliczny. Kojące działanie świec na układ nerwowy człowieka jest udowodnione. Relaksują, działają antydepresyjnie, aromatyzują za pomocą naturalnych zapachów natury i tworzą wyjątkowy klimat poprzez „żywe światło”.

Na targach Natural Beauty powitamy twórców oraz właścicieli marek kosmetycznych, często we własnej osobie, którzy zjawią się nie tylko ze swoimi naturalnymi oraz wegańskimi produktami, ale doradzą, podzielą się doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszamy tuż przed Walentynkami. Już w piątek i sobotę (8 i 9 lutego) w godzinach pracy Centrum Handlowego Stary Browar w Pasażu na poziomie „0”.

Godziny otwarcia:
Piątek i sobota od 9:00 do 21:00


Więcej informacji:

www.targinaturalbeauty.pl https://facebook.com/events/1999225210132121

Share