Czym charakteryzują się biustonosze typu balkonetka?

Biustonosze typu balkonetka od wielu lat nie tracą na popularności. Są to staniki wyposażone w okrągłe miseczki – wypukłe na środku i opadające na bokach. Zakrywają ¾ piersi, ładnie je podnosząc ku górze. Można je nosić bez ramiączek, gdyż w tym przypadku ciężar biustu opiera się na obwodzie. Dla jakich kobiet przeznaczone są tego typu biustonosze?

Jak wyglądają biustonosze typu balkonetka?

Sama nazwa balkonetka wywodzi się od słowa “balconette”. Staniki tego rodzaju przypominają bowiem swoim krojem balkonik podtrzymujący biust. Miseczki są w tym przypadku nieco mniejsze niż w klasycznych biustonoszach. Ramiączka są też dość szeroko rozstawione. 

Biustonosze balkonetka ładnie podnoszą piersi. Stanowią doskonały sposób na wyeksponowanie dekoltu. Dlatego ich popularność na rynku nie maleje. Ciekawe modele znaleźć można np. w ofercie e-sklepu https://felina-sklep.pl/biustonosze-balconette-c-39.html.

Balkonetki to biustonosze często mylone z bardotkami. Rzeczywiście na pierwszy rzut oka są one nieco do siebie podobne. Jednak staniki stworzone w hołdzie samej Brigitte Bardot odsłaniają więcej piersi. Nie mają też w ogóle ramiączek. 

balkonetka biustonosz

Czy biustonosze balkonetka są odpowiednie dla każdej kobiety?

Na pewno staniki typu balkonetka są idealne dla koiet, które chcą lekko podnieść swoje piersi i je nieco wyeksponować. Po biustonosze tego rodzaju najchętniej sięgają panie o nieco mniejszych piersiach. Balkonetki optycznie powiększają biust. Jednak nie oznacza to tego, że zrezygnować z nich muszą posiadaczki większych piersi. Balkonetki to staniki będące idealnym wyborem dla kobiet z dużym biustem, gdyż zapewniają naprawdę dobrą stabilizację i podtrzymywanie. Kluczem do sukcesu jest zawsze zakup biustonosza w odpowiednim rozmiarze. 

Biustonosze typu balkonetka – pod jakie ubrania można je założyć?

Pole do popisu jest w tym przypadku naprawdę szerokie. Stanik typu balkonetka założyć można nawet pod dość mocno wyciętą sukienkę. Szeroko rozstawione ramiączka nie są w tym przypadku widoczne, a niska zabudowa optycznie podnosi piersi. Strzałem w dziesiątkę są kreacje z dekoltem typu serce. 

Biustonosze balkonetka pozwalają również na wyeksponowanie ramion. Są to często modele z odpinanymi ramiączkami. Wcale nie trzeba się ich obawiać – piersi są naprawdę dobrze podtrzymywane. Balkonetki nie zbierają jednak biustu zbyt mocno. Tym różnią się od popularnych staników typu push up. Dlatego są bardzo wygodne w użytkowaniu i mają wiele zwolenniczek.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Makijaż stale ewoluuje, a jednym z najnowszych i najbardziej ekscytujących…