III Forum Kobiet – daj szansę sobie i swojej marce!

Już 25. kwietnia br. odbędzie się trzecia edycja Forum Kobiet, konferencji, która umożliwia przedsiębiorczym Polkom zdobyć wiedzę i świadomość pomocną w drodze do sukcesu! 

To idealna okazja na pogłębienie wiedzy dotyczącej budowania swojej pozycji w biznesie, odkrycia tajników wzmacniania własnej marki, a także nawiązania nowych kontaktów wśród przedsiębiorczych osób, które reprezentują różne branże, działają zarówno na małą, jak i większą skalę i podobnie jak my, w życiu prywatnym i zawodowym kierują się pasją. Z myślą o nich powstało wydarzenie ze wszech miar wyjątkowe – Forum Kobiet.

Świetni eksperci

To spotkanie biznesowo-naukowe, które gromadzi wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i nauki, oraz osoby poszukujące inspiracji i wiedzy. Przed nami już trzecia edycja konferencji, które tym razem odbędzie się 25. kwietnia w warszawskim Pałacu Staszica.

Warto podkreślić, że konferencję swym patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski, a wśród panelistek Forum znalazły się nie tylko cenione kobiety biznesu, ale też wybitne dziennikarki ze znanych stacji radiowych i telewizyjnych, przedstawicielki Spółek Skarbu Państwa, wykładowczynie akademickie oraz zarażające dobrą energią wspaniałe członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. 

Podczas III edycji Forum Kobiet nie może też zabraknąć Gości Specjalnych w postaci Katarzyny Miller – jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek oraz Beaty Pawlikowskiej – pisarki, dziennikarki, podróżniczki, autorki ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych.

Program paneli dyskusyjnych, które zostaną poruszone podczas Forum nie pozostawia cienia wątpliwości, że konferencja reprezentować będzie wysoki poziom merytoryczny.

TEMATY PANELI DYSKUSYJNYCH, KTÓRE BĘDĄ PODEJMOWANE PODCZAS FORUM: 

  • Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?
  • Szefowa życia i liderka w biznesie.
  • Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.
  • Sztuczna inteligencja w biznesie: Wyzwania, szanse, zagrożenia.
  • Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

Jak zapewnia Ilona Adamska, organizatorka przedsięwzięcia, zdobyta w ten sposób wiedza pomoże w sprawniejszym zrealizowaniu założeń naszej marki, bez względu na branże, w ramach których działamy: – Podczas Forum kładziemy szczególny nacisk na jakość merytoryczną naszych paneli dyskusyjnych i prelekcji. Naszym celem jest zapewnienie głębokiej analizy tematów oraz możliwości konstruktywnej dyskusji, co sprzyja wymianie wartościowych poglądów i budowaniu rzetelnej wiedzy. Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której uczestnicy mogą skupić się na istocie tematów poruszanych podczas Forum, co pozwala nam osiągnąć bardziej wartościowe i pouczające doświadczenie dla wszystkich uczestników – mówi Ilona Adamska, organizatorka Forum.

Ważne dla niej jest także, aby uczestnicy III Forum Kobiet poczuli autentyczną satysfakcję wynikającą z pogłębiania wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnego biznesu. Nie można też nie wspomnieć o innych korzyściach, takich jak nawiązanie budujących relacji, które mogą wnieść powiew świeżości, zarówno dla naszej marki, jak i sfery pozazawodowej:

– Od kilku już lat unikam organizowania wielkich, masowych wydarzeń, zamiast tego preferując kameralne spotkania z udziałem maksymalnie 70 osób. Taka formuła umożliwia bliższe interakcje oraz daje uczestnikom możliwość poznania większej liczby osób. Wynika z tego szereg korzyści, w tym intensywniejsza wymiana poglądów, bardziej osobiste relacje między uczestnikami oraz lepsza koncentracja na merytorycznej wartości dyskusji, co ostatecznie przyczynia się do bardziej satysfakcjonującego i owocnego przeżycia naszego wydarzenia – dodaje Ilona Adamska. 

Liczba miejsc jest ograniczona, a bilety uprawniające do wzięcia udziału w imprezie znajdziemy pod linkiem: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet

Podczas Forum odbędzie się również wręczenie statuetek INSPIRATORKA ROKU 2024 oraz występ muzycznej gwiazdy Ani Hameli, która wzbogaci spotkanie o aspekt artystyczny. Ponadto, na uczestników wydarzenia czekają stoiska targowe oraz wyborny poczęstunek serwowany przez restaurację Pałacu Jabłonna!

WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O FORUM WRAZ Z AGENDĄ WYDARZENIA ZNAJDZIECIE NA STRONIE: https://www.ekkbvip.pl/trzecie-forum-kobiet/ 

Wiosna to czas rozwoju, przebudzenia się z czasu stagnacji. Warto wykorzystać ten okres dla nadania naszemu biznesowi nowej jakości. Z III Forum Biznesu osiągniemy ten cel!

Joanna Bielas / Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kiedy wchodzimy w związek, nieuchronnie zaczynamy zastanawiać się, czy ta…