Kamila Urzędowska współpracuje z projektantką gwiazd

Kamila Urzędowska, znana m.in. z roli Jagny w ,,Chłopach”, od początku 2024 r. pojawia się w strojach wybitnej polskiej projektantki Izabeli Łapińskiej. Aktorka wystąpiła w jej kreacjach podczas tak ważnych wydarzeń jak festiwal Berlinale, gdzie odebrała statuetkę European Shooting Stars 2024 czy gala Polskie Orły Filmowe. 

Aktorka wybiera kreacje od Izabeli Łapińskiej

Wcielającą się w postać Jagny w ,,Chłopach” Kamilę Urzędowską doceniają widzowie oraz branża filmowa w Polsce i za granicą. Podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie odebrała prestiżową nagrodę European Shooting Stars, którą otrzymała najbardziej obiecująca dziesiątka europejskich aktorów i aktorek. Ekranizacja powieści Władysława Reymonta była polskim kandydatem do Oscarów 2024, a sama aktorka za rolę otrzymała m.in. Polską Nagrodę Filmową Orły w kategorii odkrycie roku oraz Kryształową Gwiazdę Elle podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Kamila Urzędowska na ważne wydarzenia branżowe oraz wyjścia na czerwony dywan wybiera unikatowe kreacje od polskiej projektantki Izabeli Łapińskiej. Współpraca rozpoczęła się w styczniu 2024 roku.

Kamila nie potrzebuje krzykliwych kolorów czy epatowania ciałem, aby być zauważoną. Błyszczy naturalnym światłem i trudno przejść obok niej obojętnie. Jest kwintesencją kobiecości, a szlachetność i delikatność jej urody jest niezwykle inspirująca – mówi o aktorce Izabela Łapińska.

Kreacja aktorki z festiwalu w Berlinie została zauważona przez znawców mody. Prosta, długa suknia ze zdobieniem na dekolcie w formie delikatnej francuskiej koronki w stylowy i naturalny sposób podkreślała urodę Kamili. 

Aktorkę w projektach Izabeli Łapińskiej można było zobaczyć również podczas Gali Bestsellery Empiku 2023 w minimalistycznej, czarnej sukni z ozdobnym, różowym kołnierzem czy podczas gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych ORŁY, gdzie pojawiła się w eleganckiej sukni z odkrytymi ramionami.

Efekty współpracy i nowej, wzajemnej fascynacji projektantki i aktorki można podziwiać nie tylko podczas ważnych branżowych wydarzeń, ale również w mediach społecznościowych Izabeli Łapińskiej oraz Kamili Urzędowskiej. 

O Izabeli Łapińskiej

Izabela Łapińska zadebiutowała w 2004 roku. W swoich kreacjach wykorzystuje najszlachetniejsze tkaniny, piękne wykończenia i ręcznie tworzone zdobienia, co sprawia, że jej prace mają wyrafinowany, a zarazem pełen smaku i prostoty charakter. Unikatowy styl został szybko doceniony nie tylko  w Polsce, ale i na świecie. Projektantka od piętnastu lat wyróżnia się na tle polskiej sceny modowej niezrównaną jakością, ponadczasową elegancją oraz pełnymi smaku wykończeniami, w których znajdziemy odwołania do klasycznego rękodzieła. Wierzy w siłę klasycznej kobiecości. I udowadnia, że Polska jest doskonałym miejscem do kreowania mody, która może zainspirować i oczarować cały świat. 

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *