Levis x Crocs nowa kooperacja znanych marek

Prawdziwe ikony są zawsze aktualne i ponadczasowe. Od 1853 roku firma Levi Strauss & Co. niezmiennie angażuje się w tworzenie wysokiej jakości dżinsów i ponadczasowych projektów, które od pokoleń są synonimem wyrażania siebie. W tym roku marka Levi’s® świętuje 150. rocznicę powstania dżinsów 501®, jednej z najtrwalszych ikon stylu na całym świecie. W ramach obchodów rocznicy Levi’s® nawiązał współpracę ze światową marką obuwia Crocs, znaną z charakterystycznych projektów i niewiarygodnie wygodnych butów. Te dwie ukochane przez wielu fanów mody marki połączyły siły, aby stworzyć obuwie komfortowe o wysokiej jakości designu w zupełnie nowej kolekcji kapsułowej Levi’s® x Crocs.

Levis i Crocs łaczą komfort z wysoką jakością w nowej wspólnej kapsułowej kolekcji obuwia. 

Dwie pierwsze propozycje z kolekcji to odświeżone podejście do chodaków All-Terrain Clog firmy Crocs. Każda para została wzbogacona o wierzch owinięty dżinsem, wykończony przeszyciami Sashiko – tradycyjną japońską techniką haftu. Podobnie jak w przypadku każdej pary dżinsów Levi’s®, na prawym bucie znajduje się czerwona wszywka oraz guziki Levi’s® na pasku na pięcie. Dodatkowo na wkładce znajduje się japońskie logo Two-Horse. Do każdej pary dołączone są także trzy wysokiej jakości metalowe zawieszki Jibbitz™, wykonane na zamówienie na potrzeby tej współpracy. Dostępne w kolorach Navy i Bone, chodaki mają regulowane paski na pięcie i wytrzymałe podeszwy zewnętrzne z ulepszonym bieżnikiem zapewniającym lepszą przyczepność i wsparcie.

Levis x Crocs

Kolejna propozycja z kolekcji kapsułowej Levi’s® x Crocs obejmuje klasyczne chodaki z nadrukiem tie-dye, inspirowane japońską techniką farbowania Shibori.

Do cech szczególnych buta należą zawiasy Levi’s® z trzpieniem na guziki, czerwone podeszwy zewnętrzne i znaczek Two Horse-Pull na pięcie na wkładce. Podkreślając możliwość wyrażania siebie, Classic Clog wyposażone są w osiem niestandardowych zawieszek Levi’s® Jibbitz™ inspirowanych kontrkulturą lat 60. i archiwalnymi grafikami Levi’s®.

„Byliśmy podekscytowani możliwością współpracy z myślącym przyszłościowo zespołem Crocs nad połączeniem naszych dwóch kultowych marek w celu stworzenia tej innowacyjnej, kapsułowej kolekcji.” Kenny Mitchell, dyrektor ds. marketingu marki Levi’s® w Levi Strauss & Co.

Nasze marki są mistrzami odważnego wyrażania siebie i osobistego stylu. Te buty są dla każdego i wiemy, że będą cenione przez fanów mody na całym świecie.„Podzielamy zaangażowanie marki Levi’s® w innowacje i wyrażanie siebie. Ta współpraca zaprasza fanów na całym świecie do wkroczenia w nową erę kreatywności i komfortu” – Heidi Cooley, dyrektor ds. marketingu w Crocs. 

Współpraca Levi’s® x Crocs rozpoczęła się 19 września i kolekcję można kupić na całym świecie na Levi.com, w aplikacji Levi’s® i w wybranych sklepach Levi’s®. Na stronie www.crocs.pl można zapisywać się na listę oczekujących. 

Artykuł partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W dzisiejszym konkurencyjnym świecie zawodowym, budowanie pozytywnego wizerunku zawodowego jest…