LPP, Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024

Platforma Max, na której dostępny będzie każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros. Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z ukochanymi postaciami znanymi z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.

Kolekcja Looney Tunes x TeamPL

Przygotowując się do igrzysk olimpijskich Warner Bros. Discovery Global Consumer Products nawiązało współpracę z Polskimi Komitetem Olimpijskim i firmą LPP, której efektem są niezwykłe kolekcje ubrań marek Reserved Kids i Sinsay. Ubrania łączą uwielbiane postacie Looney Tunes z polską drużyną olimpijską TeamPL.

Wraz z Polskim Komitetem Olimpijskim realizujemy wspaniały projekt, w którym możemy połączyć kochane przez widzów postacie Looney Tunes z kibicowaniem TeamPL na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Cieszymy się również ze współpracy z LPP, wiodącą polską firmą odzieżową, która stworzyła wyjątkową kolekcję ubrań. Jestem przekonana, że te ubrania zrobią furorę zarówno wśród fanów igrzysk olimpijskich, jak i miłośników Looney Tunes – powiedziała Dorota Pawłowska, Sr. Director, Licensing & Retail

Polski Komitet Olimpijski po raz pierwszy w historii podjął współpracę przy projekcie licencyjnym. Dziś rozpoczynamy taką współpracę z polską firmą LPP oraz Warner Bros. i debiutujemy ze świetną kolekcją TeamPL z popularnymi i lubianymi przez wszystkich bohaterami kreskówek. Bardzo nam zależy, aby ta kolekcja ubrań trafiła do najmłodszych kibiców, aby w ten sposób zwracać ich uwagę na sport i przede wszystkim olimpizm oraz wartości, które promuje od lat. Wierzę, że tego typu projekty spełnią swoją rolę i przybliżą naszym dzieciom igrzyska olimpijskie, czyli sport w najlepszym wydaniu. Mam nadzieję, że w przyszłości wraz z naszym Partnerem firmą Warner Bros. rozszerzymy ten projekt licencyjny o nowe marki, a dzięki temu znajdziecie Państwo logo TeamPL i swoich ulubionych bohaterów kreskówek na innych markowych produktach – powiedział Radosław Piesiewicz, Prezes PKOl.

– Jako marka Reserved z grupy LPP, od lat współpracujemy z Warner Bros. Discovery. Tegoroczne igrzyska olimpijskie jako jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku, zainspirowały nas do stworzenia wyjątkowej kolekcji – powiedziała Anna Matraszek, Digital & PR Manager Reserved.

W skład kolekcji wchodzą bluzy i t-shirty dla dzieci. Obecnie kolekcja dostępna jest w kilkudziesięciu salonach największych miast w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy przyczynimy się do propagowania sportu oraz aktywnego kibicowania Olimpijskiej Reprezentacji Polski przez najmłodszych – dodała Karolina Kogut-Żyło, Dyrektor Departamentu Reserved Kids.

Looney Tunes to marka od lat związana ze sportem. W 1996 na ekranach kin pojawił się film „Kosmiczny mecz”. Ukochane postacie powróciły do kin w 2021 roku w kontynuacji „Kosmiczny mecz: Nowa Era”.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zakup ubrań dla dzieci może być wyzwaniem, szczególnie biorąc pod…