Marzysz o wyjątkowych meblach i dodatkach z drewna? Poznaj Pracownię Stolarską „W Deche”!

pracownia stolarska

Komoda wykonana z wiekowego drewna, stolik z drewna połączonego z metalem i żywicą epoksydową, a może deska do krojenia lub serwowania potraw? Dla Pracowni Stolarskiej „W Deche” nie ma rzeczy niemożliwych, a rustykalny styl przeplata się z nowoczesnym designem. Zobacz, czy mogą spełnić również Twoje życzenie!

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Rodzinna pracownia zrodzona z marzeń

Pomysł na stworzenie pracowni stolarskiej kiełkował w głowach Aleksandry Niewiadomskiej i Marcina Pakuły, nieśmiało. Zrodził się przypadkiem, kiedy to Marcin zaprojektował pierwszy stolik kawowy. Odkrył wtedy, że sprawiło mu to ogromną radość i pomyślał pierwszy raz o zostaniu stolarzem. Szybko okazało się, że tworzone drewniane meble i dodatki cieszą się dużą popularnością i wiele osób chce mieć je w swoich domach.

Wierzę, że marzenia trzeba realizować. No więc postanowiliśmy rzucić wszystko i zamiast wyjechać w Bieszczady, otworzyć stolarnie! – tak o pomyśle na powstanie pracowni mówi Aleksandra. Współzałożycielka, która zawodowo zajmuje się marketingiem, brandingiem oraz wizerunkiem marek w social mediach, wspiera pracownie właśnie na tym polu, zajmując się obsługą klientów oraz marketingiem.

Rustykalny kontra nowoczesny

Kochają otaczający świat, nie lubią marnotrawstwa oraz konsumpcyjnego podejścia do życia. Szacunek do natury widoczny jest w rustykalnych meblach powstałych z materiałów z recyklingu. Szafka stworzona z drzwiczek, komoda z desek ze starego domu to tylko przykłady mebli, które wykonują z wiekowego drewna odzyskanego z przeznaczonych do rozbiórki stodół i domów. Swoją pasję do drewna wykorzystują również podczas remontu swojego wiekowego domu

Chętnie podejmują się również tworzenia mebli nowoczesnych, np. modnych połączeń drewna z metalem lub żywicą epoksydową. Pasję do drewna wykorzystują także podczas remontu Chaty Z Natury, czyli wiekowego domu osadzonego w niewielkiej wsi w Kotlinie Kłodzkiej, któremu pragną dać drugie życie i zapraszać do niego gości.

Design szyty na miarę

Misją autorskiej pracowni stolarskiej jest spełnianie marzeń klientów. Oprócz kilku gotowych produktów dostępnych na sprzedaż, wysokiej jakości meble i dodatki głównie projektowane są według wizji klientów i tworzone na ich zamówienie. Bez wątpienia można mówić, że są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, bo nawet ten sam model produktu zawsze będzie różnił się od pierwowzoru.

Miłośnicy stolarni to osoby wrażliwe na sztukę, zwracające uwagę na dodatki, posiadające własny gust, często odległy od trendów dyktowanych przez sieciówki. Zdają sobie sprawę, że inwestując w meble do domu, warto postawić na jakość, by służyły i cieszyły oczy przez długie lata. O swoich klientach Aleksandra mówi: To ludzie, którzy lubią otaczać się pięknymi, niepowtarzalnymi przedmiotami.

Właśnie dlatego często z ich usług korzystają również właściciele (agro)turystyk, którzy chcą mieć oryginalne meble w swoich pensjonatach. Aleksandra i Marcin uwielbiają wyzwania i słowo „niemożliwe” dla nich nie istnieje. Dlatego jednym z marzeń i planów na przyszłość jest zrealizowanie dużego projektu dla pubu, restauracji lub hotelu.

Gdzie można znaleźć Pracownię Stolarską „W Deche” i jak złożyć zamówienie?

Aktualności z życia stolarni oraz najnowsze projekty można śledzić na profilach na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej www.stolarniawdeche.pl. Również zamówienia można składać za pośrednictwem social mediów oraz strony WWW, należy zawsze pamiętać, że złożenie zamówienia to dość skomplikowana procedura i wymaga doprecyzowania kilku istotnych kwestii.

Fanpage https://www.facebook.com/wdeche.stolarnia

Strona internetowa http://stolarniawdeche.pl/ 

Instagram https://www.instagram.com/stolarnia_w_deche/

Anna Abramowska

Share