Natura Love – naturalne świece i woski sojowe o urzekających aromatach

naturalne świece

Święta kojarzą nam się z zapachem drzewka świerkowego, pomarańczami, goździkami i cynamonem. Gdy czujemy w powietrzu nuty kwiatowe lub owocowe, to najczęściej na myśl przychodzą nam wakacje. Czy możemy otaczać się wyjątkowymi zapachami przez cały rok? Oczywiście! A wszystko to za sprawą ekologicznych świec i wosków marki Natura Love.

Siostrzana fascynacja naturą

Najpierw było zainteresowanie pielęgnacją ciała, twarzy i włosów. Następnie pojawił się pomysł tworzenia ekologicznych kosmetyków na własny użytek. I właśnie wtedy, w gąszczu różnych olei, maseł i wosków, używanych do produkcji peelingów i kremów, pojawił się wosk sojowy. A wraz z nim jego naturalne właściwości i nieoceniona moc.

Wtedy właśnie stworzyłam swoją pierwszą sojową świecę. W tym czasie odkryłam również, że świeca może być wyczuwalna nie tylko kilka centymetrów od samej świecy, ale też w całym pokoju, a nawet mieszkaniu! – tak o początkach marki mówi Natalia Saternus, która wraz z siostrą Karoliną od lutego 2020 roku tworzy Natura Love.

Ekologiczna marka w swojej ofercie ma nie tylko znane ze swej intensywności i obłędnych kompozycji zapachowych świece sojowe, ale też gotowe woski oraz akcesoria do domu, będące uzupełnieniem wonnych rytuałów. W niedalekiej przyszłości marka planuje również produkcję autorskich naturalnych kosmetyków, nad których recepturami prace już trwają.

Zdrowie i ekologia

Szacunek do darów natury jest pierwszą i najważniejszą wartością marki. Właśnie dlatego do wyrobu tych aromatycznych i pobudzających zmysły świec używany jest wyłącznie ekologiczny wosk sojowy, a soja, niezbędna do jego pozyskania, jest całkowicie naturalna i niemodyfikowana genetycznie. Dzięki temu marka zupełnie zrezygnowała ze składników pochodzenia zwierzęcego i odpowiedzialnie wykorzystuje zasoby środowiska naturalnego.

Nie zobaczymy w Natura Love również plastiku. Te własnoręcznie wykonywane w niewielkiej, rodzinnej pracowni świece, umieszczone są bowiem w efektownych, szklanych słoikach z drewnianymi lub metalowymi pokrywkami. Kiedy już nacieszymy swoje zmysły unikalnym aromatem świecy możemy wykorzystać praktyczny słoiczek np. jako przybornik na akcesoria kosmetyczne.

Naturalne świece

Misja – edukacja

Od początku, oprócz sprzedaży, dla marki ważny jest także aspekt edukacyjny i dzielenie się ze swoimi odbiorcami, za pośrednictwem mediów społecznościowych, swoją pasją oraz wiedzą w zakresie ekologii i zdrowia. Jak mówi o marce współtwórczyni, Natalia:

Naszą misją jest przede wszystkim edukowanie ludzi, co tak naprawdę jest ekologiczne i zdrowe. Jesteśmy zwolenniczkami idei zero waste i nie lubimy się z plastikiem – pragniemy szerzyć tę filozofię wśród naszych klientów.

Gdzie można kupić produkty Natura Love?

Wszystkie aromatyczne świece, woski oraz pozostałe produkty można kupić przede wszystkim w sklepie internetowym www.natura-love.pl, a także w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych, których lista będzie niedługo dostępna na stronie sklepu.

Fanpage https://www.facebook.com/Natura.Love.Swiece.Sojowe/

Strona internetowa https://www.natura-love.pl/

Instagram https://www.instagram.com/natura_love.pl/

Anna Abramowska

Share