Naturalne pamiątki, czyli jak czerpać energię z kwiatów i roślin cały rok?

Herbarium biżuteria

Astry, bratki, rumianki, wrzosy, złocienie – która z nas nie ma z nimi związanych przyjemnych wspomnień? Latem podziwiamy je podczas spacerów, pielęgnujemy na swoich balkonach i w ogrodach oraz napawamy się ich widokiem i zapachem w domowych wazonach. Ale czy możemy zachować te letnie wspomnienia na kolejne miesiące, a nawet lata? Oczywiście! Mamy na to swoje sposoby i zaraz odkryjemy przed Tobą tę tajemnicę! Biżuteria z żywicy – zobacz!

Wspomnienia zachowane na lata

Pamiętasz, jak będąc małą dziewczynką, zrywałaś swoje ulubione polne kwiaty, wkładałaś je między kartki w książkach, a one naturalnie wysuszone stawały się później oryginalną zakładką lub piękną ozdobą rodzinnych albumów? A może w swoim pudełku z pamiątkami przechowujesz ususzony pierwszy kwiat otrzymany od ukochanego lub swoją ślubną wiązankę?

Do dobrych wspomnień uwielbiamy wracać po latach – szczególnie, jeśli są związane z najważniejszymi momentami z naszego życia. Suszenie ukochanych kwiatów to idealny sposób na zatrzymanie ich niepowtarzalnego piękna i zachowanie tych niezwykłych wspomnień. Sposobów na suszenie roślin jest wiele, wybór zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i w jaki sposób chcesz wykorzystać zasuszone kwiaty.

Szczypta trendów, garść natury… Biżuteria z żywicy

Wspaniałym pomysłem na cieszenie oczu ulubionymi kwiatami i roślinami przez cały rok jest wzbogacenie swoich stylizacji o kwiatową biżuterię. Nie od dziś wiemy, że najpiękniejsza biżuteria z żywicy to ta czerpiąca garściami z natury. Motywami kwiatowymi i roślinnymi zachwycają się od lat projektanci mody oraz biżuterii. A gdyby tak swoje ukochane kwiaty mieć zawsze przy sobie jako gustowny dodatek?

Oryginalne kolczyki, subtelne wisiorki, a także eleganckie naszyjniki z dużymi wisiorami wykonane z prawdziwych suszonych kwiatów i roślin zatopionych w żywicy to znak rozpoznawczy marki Herbarium Jewelry Studio – małej manufaktury tworzącej biżuterię z roślin pozyskiwanych w Polsce na ziemiach Lubelszczyzny.

Unikatowe dodatki, wykonywane ręcznie bez wątpienia stanowią konkurencję dla biżuterii tradycyjnej i są ich naturalną alternatywą. Suszone rośliny są utrwalane w żywicy, oprawiane cynowaną miedzią i stylizowane na stare srebro, zgodnie z modnym trendem na biżuterię w stylu retro.

Taka naturalna biżuteria z żywicy może stać się Twoim talizmanem, przynosić szczęście i być traktowana niczym skarb. Wszak nie od dziś wiemy, że wyjątkowy przedmiot daje przecież poczucie wyjątkowości tej, która go nosi. 

Anna Abramowska


Komentarze

komentarze