Nowy salon outdoorowej marki SALEWA w Warszawie

Salewa w Royal Wilanów

1 grudnia 2023 stolica wzbogaciła sie o kolejny salon rozpoznawanej przez wszystkich miłośników gór marki. Salewa zaprosiła na otwarcie influencerów mieszkających w okolicy Royal Wilanów w Miasteczku Wilanów, gdzie mieści się nowy salon oraz górskich zapaleńców, którzy na otwarcie sklepu swojej ulubionej marki gotowi byli przyjechać z daleka.

Salewa w Royal Wilanów


Zależało im na tej okazji, bo podczas otwarcia jako pierwsi mogli zobaczyć nową kolekcję marki – Sella – przeznaczoną dla skiturowców. Sella to technologicznie dopracowany system odzieży, który powstał specjalnie z myślą o tej formie zimowej aktywności w górach. Jak się okazało, coraz więcej osób uprawia ten rodzaj sportu, który łączy przyjemność zjeżdżania na nartach z podziwianiem górskiej przyrody i wysiłkiem włożonym w podejście na szczyt. Pięknie opowiedziała o jego zaletach wieloletnia ambasadorka marki – Kinga Baranowska – polska himalaistka, zdobywczyni 9 ośmiotysięczników, która też rekreacyjnie uprawia skituring.

Kinga Baranowska - polska himalaistka, zdobywczyni 9 ośmiotysięczników, która też rekreacyjnie uprawia skituring
Kinga Baranowska – polska himalaistka, zdobywczyni 9 ośmiotysięczników, która też rekreacyjnie uprawia skituring

Nie ma nic piękniejszego niż napawanie się ciszą i urokiem gór poza wytyczonymi trasami zjazdowymi a takie możliwości daje podchodzenie na skiturach” Kinga Baranowska 

Drugi z ambasadorów marki Kacper Kłoda – młody wspinacz i biegacz górski z ciekawością mierzył ubrania i akcesoria z nowej kolekcji. Mówił, że on i wielu innych miłośników górskich eskapad bardzo ceni jakość i kroje marki, która zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w trudnych górskich warunkach.  Salewa to także marka wybierana już od lat przez ratowników GOPR i TOPR co dobitnie świadczy o jakości strojów, które wspierają ratowników w ich górskiej codzienności. Nie bez znaczenia jest też kolorystyka kolekcji górskich, tak dla użytkownika jak i dla ratowników, które muszą być jaskrawe i tym samym widoczne z daleka, co poprawia bezpieczeństwo bo pomaga ratownikom szybciej namierzyć potrzebujących w sytuacji awaryjnej. W nowo otwartym sklepie kolorów nie brakowało wręcz zachęcały gości do przymierzania kolekcji. 

Salewa w Royal Wilanów

Salewa w Royal Wilanów to już 3 sklep marki w Warszawie. 

Materiał prasowy

Share