Wybierz z nami prelegentów na IV edycję Konferencji Online!

Kobiety są dziś bardziej pewne siebie niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie, odważnie kierują się w stronę kariery zawodowej i przedsiębiorczości. Wiele z nich to prawdziwe wzorce do naśladowania, dla innych osób, które szukają inspiracji i wsparcia w swojej drodze do sukcesu. Dlatego właśnie tak istotne są wydarzenia takie jak Konferencja Online GIRLBOSS, które nie tylko celebrują osiągnięcia kobiet, ale także stwarzają przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i budowania relacji biznesowych.

Konferencja GIRLBOSS to coroczne wydarzenie organizowane przez Olę Gościniak, Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, redaktorka naczelna portalu internetowego GIRLBOSSKIE oraz magazynu GIRLBOSS, mentorka biznesów online w Paczce GIRLBOSSEK która dedykowana jest wspieraniu i promowaniu kobiet w biznesie. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła setki osób, które poszukiwały wiedzy, inspiracji i kopa do działania. 

Przygotowania do IV Konferencji Online GIRLBOSS nabierają rozpędu! 

Nagrywane są już pierwsze wywiady i prelekcje. Mamy już część zadeklarowanych prelegentek i prelegentów. Swoją wiedzą na temat Biznesu Online podzielą się z Wami m.in. Ania Skura, Oskar Lipiński czy Marta Krasnodębska!


Chcesz wiedzieć kto jeszcze w trakcie Konferencji opowie o Content Marketingu, Social Mediach i Sprzedaży? Wejdź na stronę konferencji! Kliknij tutaj: http://gboss.pl

Czym jest Konferencja GIRLBOSS?

IV Konferencja Online GIRLBOSS odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024 r. Jej motywem przewodnim jest Lejek marketingowy. Dni tematyczne to: Poznaj mnie, Polub mnie i Kup ode mnie.

Konferencja przeznaczona jest zarówno dla osób, które zaczynają, mają dopiero w planach prowadzenie biznesu online, jak i dla tych, którzy działają już od jakiegoś czasu i chcą w swojej działalności rozwinąć skrzydła, wypłynąć na szersze wody.

Konkurs na prelegentkę / prelegenta!

Część prelegentek i prelegentów została już wybrana. Ale to jeszcze nie wszystkie osoby! W tej edycji otrzymałam około 200 zgłoszeń na wystąpienie w czasie konferencji. Chciałabym, aby osoby zainteresowane konferencją również miały wpływ na to, kto podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego organizuję konkurs na prelegentkę / prelegenta!

Chcesz, aby konkretna osoba wypowiedziała się na temat Promocji Produktu Online? Koniecznie zagłosuj na nią w konkursie, który trwa od 9-11 kwietnia 2024. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie oraz szczegóły samego konkursu znajdziesz tutaj: http://olag.pl/glosuj

Zasady głosowania

  1. Głosowanie trwa w dniach 9-11 kwietnia 2024 (od 00:00 do 23:59).
  2. W tym okresie można oddać tylko po 1 głosie na 10 różnych osób z 1 urządzenia i adresu IP.
  3. 20 osób z najwyższą listą głosów publiczności przechodzi do głosowania jury, w którym wyłaniamy 6 osób, które wejdą do agendy konferencji GIRLBOSS.
  4. Do dnia 15 kwietnia 2024 ogłosimy listę osób, które wystąpią na IV konferencji GIRLBOSS.
  5. Po zamknięciu głosowania, wszystkie powielone głosy będą sprawdzone i usuwane.

Zagłosuj na osobę, którą darzysz zaufaniem. Zagłosuj na osobę, której wystąpienia przemawiają do Ciebie i motywują do dalszego działania. Zagłosuj na osobę, którą uważasz, że swoją działalnością na to zapracowała. Głosowanie odbywa się tutaj: http://olag.pl/glosuj


Konferencja online GIRLBOSS to nie tylko wyjątkowe wydarzenie, ale także impuls do dalszego rozwoju i działania. Uczestnicy wychodzą z nowymi pomysłami, motywacją do działania oraz wsparciem innych. To właśnie takie wydarzenia są niezbędne w budowaniu społeczności kobiet przedsiębiorczych i wspieraniu ich w osiąganiu sukcesu.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie substancje chłodnicze są wykorzystywane w…