Wysokiej jakości peruki syntetyczne

Peruka to idealne rozwiązanie dla Pań, dotkniętych wypadaniem włosów, kobiet, które w wyniku chorób skóry głowy czy terapii onkologicznej utraciły włosy naturalne lub gdy uległy one znacznemu przerzedzeniu. Odpowiednio dobrany model świetnie imituje naturalne włosy, a przede wszystkim – pozwala na odbudowanie pewności siebie, zażegnanie poczucia wstydu w relacjach towarzyskich czy zawodowych. Najlepszy efekt zapewniają rzecz jasna peruki naturalne, a zatem stworzone na bazie prawdziwych włosów. To jednak najwyższa półka cenowa spośród produktów tej kategorii. Doskonałą alternatywą ekonomiczną okażą się peruki damskie z włosów syntetycznych. Gwarantują niezrównany komfort noszenia oraz łatwość pielęgnacji i stylizacji. Na co zwrócić uwagę w przypadku wyboru peruk syntetycznych?

Jak dobrać perukę do danego typu urody, aby uzyskać naturalny wygląd? W sklepie internetowym Hairly.pl oferujemy peruki syntetyczne w wielu kolorach i rozmiarach, a nasz zespół doradcy z pewnością pomoże Ci w zakupie modelu dopasowanego indywidualnie do Twoich potrzeb.

  • Peruki naturalne i syntetyczne – czym się różnią?
  • Peruki z włosów syntetycznych – komfort noszenia i łatwa pielęgnacja
  • Na co zwrócić uwagę w przypadku peruk syntetycznych?
  • Ogromny wybór peruk damskich w sklepie internetowym Hairly.pl

Peruki naturalne i syntetyczne – czym się różnią?

Biorąc pod uwagę technologię produkcji nowoczesnych peruk syntetycznych, modele dobrej jakości pozwalają osiągnąć naturalny efekt i bardzo trudno obecnie odróżnić je od włosów naturalnych. To jeden z powodów, dla których klientki coraz częściej wybierają peruki z włosów syntetycznych zamiast peruk naturalnych. Drugi czynnik to cena, peruki syntetyczne pozostają dużo tańsze od modeli naturalnych. Musimy jednak liczyć się z tym, że charakteryzują się mniejszą trwałością i szybciej stracą swój pierwotny wygląd.

Peruki z włosów syntetycznych – komfort noszenia i łatwa pielęgnacja

Część peruk syntetycznych produkowanych współcześnie pozostaje szyta ręcznie. A to zapewnia idealne dopasowanie do kształtu głowy i ogromny komfort noszenia. Peruki syntetyczne od Hairly.pl wyróżnia także bardzo prosta pielęgnacja. Możemy stylizować je niemal dowolnie, zmieniać przedziałek, modelować grzywkę, a dodatkowo, dzięki zastosowanie najwyższej jakości włosów z kanekalonu – bez strachu o zniszczenie peruki używać prostownicy czy lokówki. Jeżeli zamierzamy korzystać z peruki przez okres kilkunastu miesięcy, z pewnością świetnym wyborem okażą się modele syntetyczne.

Na co zwrócić uwagę w przypadku peruk syntetycznych?

Decydując się na zakup peruki syntetycznej, musimy zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które przesądzają o trwałości danego modelu, komforcie jego noszenia oraz możliwościach pielęgnacji i stylizacji. Najważniejszy i przesądzający o jakości konkretnego modelu pozostaje materiał, z jakiego wykonano włosy. Najlepszym wyborem okażą się włosy z kanekalonu, zdecydowanie najtrwalsze i podatne na stylizacje. Niezrównany komfort noszenia zapewnią peruki szyte ręcznie. Aby czuć się w peruce naturalnie, ważny jest dobór długości peruki, jej koloru oraz gęstości do typu urody.

Ogromny wybór peruk damskich w sklepie internetowym Hairly.pl

Sklep internetowy Hairly.pl oferuje ogromną gamę peruk naturalnych i syntetycznych w różnych wariantach kolorystycznych i objętościowych, jak również toppery clip-in, tupety męskie i uzupełnienia. Jeżeli nie wiesz, jaką perukę wybrać, skontaktuj się z naszymi konsultantami, a z pewnością pomogą dostosować produkt do Twoich indywidualnych wymagań.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Pedicure to więcej niż tylko zabieg kosmetyczny - to rytuał…