„Zapach Oliwii” wypełni polskie księgarnie! – Zapowiedź nowej powieści Catherine Reiss

Z przyjemnością ogłaszamy nadchodzącą premierę nowej powieści autorki bestsellerowych thrillerów psychologicznych, Catherine Reiss. Jej najnowsza książka „Zapach Oliwii” obiecuje czytelnikom niezapomnianą dawkę tajemnic i emocji.

O książce

„Zapach Oliwii” to powieść z gatunku thriller New Adul, która przenosi czytelnika w malownicze krajobrazy Mazur. Główną bohaterką jest Eli, która stawia czoła swoim wewnętrznym demonom oraz mrocznym tajemnicom rodzinnym. Książka porusza tematy takie jak żałoba, uzależnienie, toksyczne relacje oraz poszukiwanie prawdy, co czyni ją niezwykle wartościową dla młodego czytelnika.

Fabuła ksiażki

Oliwia jest doskonała. Bystra, piękna, życzliwa. Posiada całą masę przyjaciół i cieszy się bezwarunkową miłością rodziców. Jest iskrą, która rozpala w sercach ludzi to, co najlepsze. Dlatego nikt nie rozumie, dlaczego zdecydowała się odejść. Sześć lat po tragicznych wydarzeniach Eli wraca do rodzinnego miasteczka na Mazurach. Pobyt w domu sprawia, że odżywają w niej obsesyjne wspomnienia dotyczące jej młodszej siostry. Aby poradzić sobie z traumą, Eli pod pseudonimem pisze książkę. Krótko po premierze, na światło dzienne wychodzą nowe okoliczności śmierci Oliwii — ktoś mógł prześladować nastolatkę. Rubinowe kwiaty, czarne motyle i nadzieja wplatają się w historię o rodzinie, miłości i odrodzeniu. Czy Eli zdoła odkryć prawdę, czy zatraci się w zapachu utraconych wspomnień?

o autorce

Catherine Reiss to polska pisarka i psycholożka, publikująca pod pseudonimem. Autorka bestsellerowej trylogii „Fetor”, która porusza trudną tematykę dorastania w sektach, oraz pozytywnie przyjętego thrillera „Pokój już na ciebie czeka”. Książki przez nią napisane wyróżniają się nie tylko głęboką analizą psychologiczną bohaterów, ale także napięciem i tajemniczością. Jej talent literacki oraz wrażliwość pozwalają czytelnikom przenieść się w świat pełen emocji i niezapomnianych przeżyć. Prywatnie miłośniczka kina i teatru, czerpiąca inspirację z różnorodnych form sztuki.

Premiera

Premiera e-booka „Zapach Oliwii” odbędzie się już 26 kwietnia, a premiera wersji papierowej planowana jest na 30 kwietnia. Książka będzie dostępna w większości księgarni internetowych oraz na platformie Legimi.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wrocław, znany ze swej bogatej historii i kultury, jest także…