3 Edycja Project Fashion Day – relacja GALERIA

30 marca 2019 r w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu odbyła się 3 edycja Project Fashion Day, której organizatorem jest agencja modelingowa SPOT Management pod przewodnictwem Joanny Głowackiej. Jest to jedyna taka cykliczna impreza na Dolnym Śląsku, która prezentuje modę na wybiegu.

Cały event prowadziła Kama Tokarska. Głównymi sponsorami wydarzenia zostali marka Volkswagen, Martini, Piwne kosmetyki Saela, Body Boomb, Wydawnictwo Bukowy Las oraz Kwiaton. Nasz portal Feszyn.com objął kolejny raz patronat medialny nad tym wydarzeniem. TUTAJ – poczytacie o poprzednich edycjach.

Podczas pokazu o fryzury modelek zadbała marka Bołda Fryzjer Polski, ALA Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie zajęły się wizażem.

Galeria znajduje się na dole artykułu!

Pracovnia Ann&Maddie – dzianina, jakość i styl

Pracovnia to jedna z tych marek, która we Wrocławiu rozwija się w zawrotnym tempie. Własne atelier, targi, pokazy mody – dwie kobiety Magdalena Karczewska oraz Anna Radojewska, które stworzyły modowy brand, nie stoją w miejscu i idą jak burza. Nic w tym dziwnego, że pojawiły się w projekcie Project Fashion Day. Warto przypomnieć, że spódnica tej marki, pojawiła się w naszych propozycjach jako must have tego sezonu. O czym przeczytacie TUTAJ


Fot. Kasia Choma

Modelki oprócz projektów marki Pracovnia Ann&Maddie prezentowały, też skórzane torebki marki Argument, które wykonane są ze skrawek materiałów tapicerek ekologicznych. Marka ta realizuje ideę zero waste

Mindless – na miarę zagranicznych pokazów mody

Katarzyna Dworecka, założycielka marki Mindless, przygotowała unikatowy pokaz mody. Kolorowe, przestrzenne projekty, oryginalna i fantazyjna forma od której trudno oderwać wzrok. Projekty to przede wszystkim połączenie sztuki, ogromnej kreatywności i zamiłowania do mody. Podziwiam, za poświęcony czas i energię jaka została włożona w przygotowanie każdej sylwetki. Mogliśmy poczuć się jak na pokazach mody w Paryżu czy Mediolanie.

Kamila Fyda-Sikorska i
Małgorzata Sidłowska – połączyły siły

Marka Kapeluszowo, za którą stoi Kamila Fyda-Sikorska we współpracy z Małgorzatą Sidłowską stworzyły niebanalny pokaz mody. Nowoczesne i kobiece nakrycia głowy oraz fantastyczne stroje, to duet fenomenalny. Kolekcja w stylu street fashion zwróciła na pewno uwagę niejednej kobiety. Cała kolekcja idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy 2019. Dodatkowo modelki miały na sobie okulary od ZUNA, która w swoim sklepie ma marki okularów takich jak Tom Ford czy Carolina Herrera.


Fot. Kasia Choma

Laura Filip- kaszmir, pióra i cekiny

Projektantka zaprezentowała kobiecą, oryginalną i niebanalną kolekcję. Laura Filip stworzyła własną pracownię w Wiedniu. Ubiera wiele polskich gwiazd m.in Anię Wyszkoni czy Michała Szpaka. Kolekcja inspirowana latami 70-tymi, połączona z obecnie panującymi trendami, dała niecodzienny mix ciekawych stylizacji. Kolorowe zestawy damskich garniturów, cekinowe sukienki i na koniec zachwycająca suknia, która idealnie nadaje się na czerwony dywan. Modelki także, pojawiły się w okularach ZUNA.

Kamil Hala – Pierwsza ślubna kolekcja i drapieżne kobiece stylizacje

Moda ślubna nie należy do łatwych, jest bardzo wymagająca i oczekuje się od niej zawsze znacznie więcej. To ryzyko poniósł Kamil Hala, który tworzy już od 11 lat, a od 6 lat z sukcesem prowadzi własną pracownię. Na wybiegu zaprezentowano 12 sukni ślubnych. Zmysłowe i romantyczne kolekcje spotkały się z zachwytem publiczności, o czym świadczyły dodatkowe brawa. Modelki prezentowały też bukiety ślubne i wianki od marki Warsztaty i Kwiaty, wcześniej o trendach we florystyce opowiadał Maciej Krzus.


Fot. Kasia Choma

Kamil Hala zaprezentował też drugą kolekcję, bardzo drapieżną, nietuzinkowa kolekcję dla kobiety odważnej i pewnej siebie. W kolekcji dominowały kolory czerwieni, czerni i złota.


Fot. Kasia Choma

Na koniec spotkania zostały wręczone upominki dla projektantów od marki BodyBoom. Nie zabrakło podziękowań dla organizatorów, partnerów i sponsorów wydarzenia. W trakcie odbyła się także loteria wizytówkowa, w której do wygrania były m.in książki ( o Jerzym Antkowiaku i życiu
Caroliny Herrera )od wydawnictwa Bukowy Las, poduszki od marki Walfre czy fascynator od Małgorzaty Sidłowskiej z marki AMARANT .[gm album=287]

Ewelina Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
My znamy sposób na seksowne nogi! Dowiedz się, jak zadbać…