3. Konferencja Aktywnych Polek. Body-Mind-Soul

𝟯. 𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗮 𝗔𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗣𝗼𝗹𝗲𝗸 𝗕𝗼𝗱𝘆 – 𝗠𝗶𝗻𝗱 – 𝗦𝗼𝘂𝗹

Każdy z nas składa się z 3 elementów. Z ciała, duszy i umysłu. Każdy element potrzebuje uwagi i zaspokojenia jego potrzeb, aby żyć w harmonii i zdrowiu. Ci co zdają sobie z tego sprawę i próbują uporządkować te trzy sfery wiedzą jak jest to trudne i czasochłonne. Ile trzeba wydobyć z siebie motywacji i jak poddać się samodyscyplinie. Czytasz, słuchasz i ciągle poszukujesz odpowiednich treści do swojego wzrostu oraz środowiska, które Cię będzie wspierać w tym. 29 października 2022, godziny 10:00 – 18:00. Hotel Penta w Reading. 

Jeśli poszukujesz sposobów, aby zharmonizować swoje życie. Sprawdzonych metod. Środowiska, która służy wsparciem. To musisz z na nami być

Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 paneli tematycznych, które poruszą tematy rozwoju duchowego, intelektualnego oraz fizycznego. Eksperci z tych dziedzin podzielą się swoimi doświadczeniami oraz sposobami na osiągniecie harmonii.

Równolegle odbywają się targi

Na stoiskach znajdziesz książki, suplementy, zdrową naturalną żywność, naturalne karmy dla zwierząt, biżuterię i ubrania w stylu eko.

Panel dyskusyjny poprowadzi Anna Rączkowska, dziennikarka radia ZET. Experci w panelu będą mówić o potrzebach duchowych, społecznych, intelektualnych i fizycznych Polek. W panelu zasiądą min: Monika Maziejuk, Malwina Kukaj, Wioletta Diamondheart, Justyna Szwed.

Prelekcje:

1. 𝗞𝗹𝗮𝘂𝗱𝗶𝗮 𝗞𝗼𝗻𝗶𝗮𝗿𝘀𝗸𝗮 z wykładem „𝗣𝗶𝗲̨𝗸𝗻𝗼 𝘁𝗼 𝗻𝗶𝗲 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝘄𝘆𝗴𝗹𝗮̨𝗱, 𝘁𝗼 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗽𝗼𝗰𝘇𝘂𝗰𝗶𝗲”
2. 𝗟𝗶𝘇𝗮 𝗧𝗮𝘀𝘁𝗲 z wykładem „𝗭𝗺𝗶𝗮𝗻𝗮. 𝗞𝗿𝗼𝗸 𝗱𝗼 𝗺𝗼𝗷𝗲𝗴𝗼 𝗻𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝗮”
3. 𝗣𝗮𝘂𝗹𝗶𝗻𝗮 𝗦𝗶𝗲𝗻𝗻𝘆 :.”𝗪𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼 𝗰𝗼 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷𝗲 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘄 𝗻𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝘂, 𝗻𝗶𝗲 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷𝗲 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗻𝗮𝗺, 𝗹𝗲𝗰𝘇 𝗱𝗹𝗮 𝗻𝗮𝘀.” 𝗝𝗮𝗸 𝗱𝗼𝘀́𝘄𝗶𝗮𝗱𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝗼𝘄𝗲 𝗺𝗼𝗴𝗮̨ 𝘄𝘀𝗽𝗶𝗲𝗿𝗮𝗰́ 𝗻𝗮𝘀𝘇 𝗿𝗼𝘇𝘄𝗼́𝗷?”
4. 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗣𝗼𝗿𝗮𝗱𝗮, 𝗞𝗮𝘁𝗮𝗿𝘇𝘆𝗻𝗮 𝗪𝗶𝗲𝗿𝘇𝗰𝗵𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 𝗶 𝗠𝗶𝗹𝗲𝗻𝗮 𝗞𝗮𝗹𝘂𝗴𝗮 „𝗢 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗱𝗯𝗮𝗷 𝗦𝗮𝗺” 𝘄 𝗸𝗼𝗻𝘁𝗲𝗸𝘀́𝗰𝗶𝗲: 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝗳𝗶𝘇𝘆𝗰𝘇𝗻𝗲 𝘇 𝗔𝗹𝗼𝗲𝘀𝗲𝗺, 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗹𝗻𝗲 𝗶 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗿𝗼𝘇𝘄𝗼́𝗷 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶𝗲 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗻𝘀𝗼𝘄𝗲 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗯𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀.”
5. 𝗠𝗮𝗿𝘁𝗮 𝗗𝘂𝗱𝗮 z wykładem „𝗥𝗼𝘇𝗯𝗶𝗷 𝘀𝘇𝗸𝗹𝗮𝗻𝘆 𝘀𝘂𝗳𝗶𝘁 𝗯𝗹𝗼𝗸𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝘆 𝗿𝗼𝘇𝘄𝗼́𝗷 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗲𝗴𝗼 𝗯𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀𝘂”
6. 𝗥𝗲𝗻𝗮𝘁𝗮 𝗞𝗮𝗺𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗮 z wykładem „𝗝𝗮𝗸 𝗽𝗼𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗲𝗺𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲̨ 𝗼𝘀𝗶𝗮̨𝗴𝗻𝗮̨𝗰́ 𝘀𝘂𝗸𝗰𝗲𝘀 𝘇𝗮𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆 𝗶 𝗽𝗼𝗽𝗿𝗮𝘄𝗶𝗰́ 𝘀𝘄𝗼𝗷𝗲 𝘀𝗮𝗺𝗼𝗽𝗼𝗰𝘇𝘂𝗰𝗶𝗲”.

Niedługo podamy 2 kolejne tematy prelekcji i prelegentów.

Będziemy mieć też czas na 2 sesje networkingowe.

Partnerzy: Career Activator, Colibri Accounting, Kalon Financial, Feed Pets UK, LeMoon 89, Primabiotic, Hair Company, MasterMatch, Forever, Termomix, Gift from Love Butik, stoisko z książką Anity Gierczyk.

Patroni medialni: Radio Kicks FM, Wyspa TV, Radio WNET, Warto Znać, Feszyn.com, Master Match, Women’s Club.

Po konferencji Ladies After Party!!!

Link do biletów: https://www.facebook.com/events/303064298507314

Patronat medialny Feszyn.com

Share