3. Konferencja Aktywnych Polek. Body-Mind-Soul

Każdy z nas składa się z 3 elementów. Z ciała, duszy i umysłu. Każdy element potrzebuje uwagi i zaspokojenia jego potrzeb, aby żyć w harmonii i zdrowiu. Ci co zdają sobie z tego sprawę i próbują uporządkować te trzy sfery wiedzą jak jest to trudne i czasochłonne. Ile trzeba wydobyć z siebie motywacji i jak poddać się samodyscyplinie. Czytasz, słuchasz i ciągle poszukujesz odpowiednich treści do swojego wzrostu oraz środowiska, które Cię będzie wspierać w tym. 29 października 2022, godziny 10:00 – 18:00. Hotel Penta w Reading. 

Jeśli poszukujesz sposobów, aby zharmonizować swoje życie. Sprawdzonych metod. Środowiska, która służy wsparciem. To musisz z na nami być

Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 paneli tematycznych, które poruszą tematy rozwoju duchowego, intelektualnego oraz fizycznego. Eksperci z tych dziedzin podzielą się swoimi doświadczeniami oraz sposobami na osiągniecie harmonii.

Równolegle odbywają się targi

Na stoiskach znajdziesz książki, suplementy, zdrową naturalną żywność, naturalne karmy dla zwierząt, biżuterię i ubrania w stylu eko.

Panel dyskusyjny poprowadzi Anna Rączkowska, dziennikarka radia ZET. Experci w panelu będą mówić o potrzebach duchowych, społecznych, intelektualnych i fizycznych Polek. W panelu zasiądą min: Monika Maziejuk, Malwina Kukaj, Wioletta Diamondheart, Justyna Szwed.

Prelekcje:

1. ??????? ????????? z wykładem „???̨??? ?? ??? ????? ?????̨?, ?? ????????????”
2. ???? ????? z wykładem „??????. ???? ?? ?????? ?????? ?̇????”
3. ??????? ?????? :.”???????? ?? ?????? ???̨ ? ?????? ?̇????, ??? ?????? ???̨ ???, ???? ??? ???.” ??? ???́?????????? ?̇?????? ????̨ ????????́ ???? ?????́??”
4. ???? ??????, ????????? ???????????? ? ?????? ?????? „? ??????? ?????? ???” ? ???????́???: ??????? ???????? ? ???????, ??????? ???????? ? ?????????́? ???? ??????? ????????? ???? ??????.”
5. ????? ???? z wykładem „?????? ??????? ????? ???????̨?? ?????́? ??????? ???????”
6. ?????? ?????́??? z wykładem „??? ??????? ???????̨ ????̨???̨?́ ?????? ???????? ? ????????́ ????? ????????????”.

Niedługo podamy 2 kolejne tematy prelekcji i prelegentów.

Będziemy mieć też czas na 2 sesje networkingowe.

Partnerzy: Career Activator, Colibri Accounting, Kalon Financial, Feed Pets UK, LeMoon 89, Primabiotic, Hair Company, MasterMatch, Forever, Termomix, Gift from Love Butik, stoisko z książką Anity Gierczyk.

Patroni medialni: Radio Kicks FM, Wyspa TV, Radio WNET, Warto Znać, Feszyn.com, Master Match, Women’s Club.

Po konferencji Ladies After Party!!!

Link do biletów: https://www.facebook.com/events/303064298507314

Patronat medialny Feszyn.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Szukasz kobiecych i subtelnych butów, które jednocześnie pozwolą Ci tworzyć…