304 Avenue Fashion & Lifestyle

304 Avenue Fashion & Lifestyle , czyli kreatywnie o branży kreatywnej

Ktokolwiek zazdrościł nowojorczykom Piątej Alei, już 15 grudnia wreszcie zostanie usatysfakcjonowany, i to bez kosztownej podróży do Stanów. W najbliższą niedzielę Concept store Fu-Ku oraz Frankie’s zapraszają na 304 Avenue Fashion & Lifestyle do Galerii na Czystej, które na jeden dzień stanie się najbardziej rozpoznawalną handlową ulicą Wrocławia.

304 Avenue Fashion & Lifestyle to niezwykłe połączenie showroomów polskich projektantów: Aleksandry Markowskiej, Patryka Kryślaka i Katarzyny Rusak z mappingiem wykonanym przez ilustratorkę i graficzkę Katarzynę Gwoździk. Dzięki temu Galeria na Czystej będzie mienić się niczym świąteczna choinka, a trójwymiarowa grafika zamieni ją w magiczne miejsce, w którym każdy poczuje magię Bożego Narodzenia. Będąc w odpowiednim nastroju, z przyjemnością wybiera się prezenty dla najbliższych, zwłaszcza te wyprodukowane w Polsce.

Akcja „Wyprodukowano w Polsce! Przedświąteczna akcja wspierania polskich projektantów” jest szansą na nabycie dodatków twórców handmade i ubrań od projektantów tworzących w Polsce. To nietuzinkowy pomysł na unikatowy prezent, dzięki któremu wspieramy polski przemysł i otrzymujemy oryginalny produkt wykonany z pasją.
W ramach akcji od godziny 10:00 Galeria na Czystej zamieni się w lokalne targi mody, w których udział wezmą wrocławscy projektanci, m.in. CUB, EmEm Shop, Saska Fashion, Kung Szwu, Koko&Mia Design, Blaise Jeans Compilation, Damy Dworu, Kamila Fyda, Made by Hands, Wolne Elektrony, Kokaina design, Jolly Good Fellow Crafts, Sus Toys, Chiki Monkey, Let’s play.

304 Avenue Fashion & Lifestyle to również solidna porcja wiedzy. Wszystkich zainteresowanych tym, w jaki sposób najskuteczniej bronić swoje projekty przed nieuczciwym naśladownictwem, czym jest wzór przemysłowy i jak swobodnie wykorzystywać zdjęcia znalezione w sieci zapraszamy na wykład na temat prawa do własności intelektualnej w kreowaniu własnej marki w branży modowej, który poprowadzi Magdalena Miernik, założycielka bloga Lookreatywni.pl. O żywieniowy zawrót głowy przyprawią nas z kolei Michał Nowak i Patryk Żaglewski ( autorzy bloga czystakropla.blogspot.com), którzy opowiedzą o tym, dlaczego natura postarała się i zapewniła nam wszystko, czego potrzebujemy.

Monika Czaplicka, autorka książki „Zarządzanie kryzysem w social media” przekona nas z kolei, że newsjacking nie popłaca, podpowie, czego nie drukować na koszulkach i jak uniknąć przykrych sytuacji w obsłudze klienta w branży odzieżowej. Gościem specjalnym wydarzenia jest Aleksandra Markowska, która do tej pory zrealizowała cztery autorskie kolekcje pokazywane zarówno w Polsce jak i za granicą,  pracowała między innymi dla marki Ochnik, a także w charakterze kostiumografa przy produkcji serialu „Przepis na życie”. Projektantka poprowadzi wykład na temat kreowania wizerunku marki.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają również do działania w nowej wrocławskiej inicjatywie Wrocław Szyje Charytatywnie (całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany fundacji Tobiaszki).

Brzmi zachęcająco? Zajrzyjcie na 304 Avenue Fashion & Lifestyle już w najbliższą niedzielę, 15 grudnia Galerii na Czystej (ul. Czysta 4).

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/181379228732879/

304Avenue

Share