5 pomysłów na prezent dla kolegi

prezent dla kolegi

Robienie prezentów to temat rzeka. Dla jednych osób wymyślanie podarunków przychodzi bardzo łatwo i jest to przyjemny proces. Inni za to mają z tym ogromne problemy. Ten tekst przedstawia kilka propozycji na prezent dla naszego kolegi. Znajdują się tutaj pozycje drobne i tanie, jak i te większego kalibru. Oto 5 pomysłów na podarunek dla kolegi.

Książka

Co na prezent dla kolegi? Na pierwszy ogień idzie książka. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę, że nie każdy przepada za czytaniem. Jednak jeśli nasz kolega należy do grona moli książkowych, taki prezent będzie idealny. Możliwe, że już wiemy, jakie klimaty pociągają osobę, którą chcemy obdarować. Jeśli nie to albo można zrobić wywiad w tej kwestii, albo po prostu poprosić obsługę w większej księgarni o dobór czegoś ciekawego i na topie. Pierwsza propozycja należy do tych z grupy bezpiecznych opcji.

Skarpetki

Kolejna możliwość to prezent dla kolegi, który będzie nie tylko zabawny, ale i przydatny! Skarpetki to bardzo ciekawy pomysł. Mamy opcję, aby zaszaleć i wybrać podarunek o nietypowych i ciekawych wzorach. Obecnie takie skarpetki są modne i z pewnością zrobią dobre wrażenie. Klasyczna wersja tego podarunku dobrze nada się dla odbiorcy, który ceni sobie klasykę. Jest to też prezent dla kolegi do 30 zł, gdyż spokojnie w tej cenie znajdziemy pasującą parę skarpetek – na przykład w ofercie sklepu Many Mornings, w której znajdziesz całą gamę barw i wzorów, takich jak m.in. skarpetki z motywem fast food w modelu FAST FOOT

skarpetki z motywem fast food

Wejściówka

Inną opcją jest podarowanie znajomemu wejściówki na jakieś wydarzenie. Jeśli dobrze znamy naszego kolegę, to łatwo nam będzie trafić tutaj z odpowiednim koncertem muzycznym, na którym chce się pojawić. Więc jeśli mamy tę wiedzę, warto z niej skorzystać, bo im bardziej spersonalizowany prezent, tym lepiej. Możemy także podarować tutaj bilet do kina na jakiś popularny i lubiany seans. Będzie to wyjście bardziej bezpieczne. Na prezent dla kolegi dobrze nadają się także wejściówki do teatru, opery, muzeum, parku rozrywki czy na strzelaninę paintball.

Przejażdżka po torze wyścigowym

Ten pomysł na prezent dla kolegi jest kosztowny. Jednak jest to coś, za czym większość facetów będzie szaleć. Jeśli szukamy niesamowitego prezentu, który zrobi ogromne wrażenie na odbiorcy, zafundowanie przejażdżki po torze wyścigowym jest genialnym pomysłem. W sieci znajdziemy wiele ofert tego typu. Można wybrać ulubiony samochód naszego kolegi, którym będzie mógł zrobić kilka okrążeń na torze. Może to także być przejażdżka z profesjonalnym kierowcą. Możliwości jest tutaj sporo.

Skok ze spadochronem

Jeśli chodzi o prezenty totalnie zaskakujące, to ta pozycja jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Skok ze spadochronem jako prezent to opcja raczej tylko dla kolegi, którego znamy dobrze i wiemy na jego temat to iż lubi adrenalinę. Możliwe, że wspominał, że jego marzeniem jest właśnie taka aktywność na świeżym powietrzu. Z pewnością nie jest to prezent dla osoby, którą znamy od krótkiego czasu. Tutaj raczej jest to podarek dla bliskiego przyjaciela, którego znamy na wylot i dobrze wiemy, co trafi w jego gusta. Zawsze istnieje tu możliwość, że dana osoba może ze względu np. na strach nigdy nie skorzystać z takiego prezentu. Dlatego tutaj trzeba być uważnym.

Artykuł sponsorowany

Share