5 urodziny Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – impreza, na którą każda z Pań jest zaproszona!

Moc atrakcji, dające do myślenia panele dyskusyjne, premiera nowego e-booka, a nade wszystko szalona zabawa pod hasłem: „Sylwester Lejdis” czekają zarówno na członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, jak i na niezrzeszone w tej organizacji przedsiębiorcze osoby.

Sylwester w wakacje

Ale ten czas szybko leci!” – taka refleksja towarzyszy zapewne każdemu, kto uświadomi sobie, że Europejski Klub Kobiet Biznesu już niebawem będzie świętować okrągłą, piątą rocznicę istnienia. Jak ten okres podsumowuje założycielka organizacji zrzeszającej przedsiębiorcze panie?
– Gdy EKKB został powołany do życia, nawet nie przypuszczałam, że wspólnie z jego członkiniami zrealizujemy tak wspaniałe cele – mówi Ilona Adamska. – Przede wszystkim, w szeregi Klubu wstąpiło wiele odważnych, ambitnych kobiet, które, zamiast stać w miejscu, szukają dla siebie nowych możliwości rozwoju. Nasze członkinie działają w różnych branżach, na różnych stanowiskach, ale wszystkie reprezentują podobne wartości. Najważniejszą z nich jest wzajemne wspieranie i motywowanie, zamiast siania nienawiści i stosowania nieuczciwych praktyk biznesowych. Dowodzi tego ogólnopolska kampania „Nie hejtuję- motywuję”, która zatacza coraz szersze kręgi, docierając do świata przedsiębiorców, show biznesu, ale też do dzieci i młodzieży, które uczęszczają do szkół. Wszystkie Członkinie Klubu przeciwstawiają się też działaniom przemocowym, o czym świadczy kolejna akcja, #PrzeciwPrzemocy. Przede wszystkim jednak tworzymy niezwykle zgraną społeczność pań, które lubią spędzać czas w swoim towarzystwie, chcą dzielić się posiadaną wiedzą, zarówno na konferencjach, jak i na łamach naszych książek, dla których networking nie stanowi pustego hasła, lecz ma realne przełożenie na działania biznesowe.

sylwester lejdis

W kobiecym gronie

Okazji do wspólnych spotkań osób należących do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu było dotychczas całkiem sporo. Jednak teraz Ilona Adamska szykuje dla swych Klubowiczek wyjątkowe wydarzenie: imprezę z okazji piątych urodzin Klubu, która odbędzie się już 18 sierpnia w stylowych wnętrzach teatru Scena Relax!

– Gośćmi specjalnymi naszego wydarzenia będą: Teresa Rosati, Katarzyna Miller i Monika Richardson. Wspólnie z gwiazdami porozmawiamy na temat… kobiet i ich supermocy – zdradza Ilona Adamska. – Panie wezmą udział w debacie pt. „Kobiety o kobietach”, odbędzie się również drugi panel dyskusyjny pod hasłem „Blaski, cienie i mity kobiecego biznesu”. Do rozmowy zgłosiły się fantastyczne prelegentki: Katarzyna Kukielińska, Alina Roszczyńska, Katarzyna Worwa, Monika Blezień – Ruszaj, Julita Szóstek i Aleksandra Strobel.

Po części merytorycznej rozpocznie się wspaniała zabawa – jak na urodziny przystało.

Na gości czekać będzie pyszny tort, lampka dobrego szampana, fotobudka. Z kolei do tego, by zaszaleć na parkiecie zachęci uczestników imprezy DJ. Przysłowiową wisienką na torcie będzie premiera e-booka „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, którymi warto się inspirować” oraz wręczenie prestiżowych statuetek „Wizjonerka biznesu 2023”.

Najważniejsze jednak, że Europejski Klub Kobiet Biznesu zaprasza na swe urodziny nie tylko panie należące do tej organizacji. Każdy, nawet osoba spoza Klubu, może bowiem uczestniczyć w wydarzeniu. Jest tylko jeden warunek: w terminie do 15. lipca należy zgłosić chęć udziału.

Zapisy, a także uzyskanie dodatkowych informacji, są dostępne pod adresem: info@idmedia.pl.

Już teraz zdradzamy, że koszt udziału to:

270 zł netto dla Członkiń Klubu.

299 zł netto dla Pań spoza Klubu.


Tej imprezy nie można przegapić! Zwłaszcza, jeśli nie należysz do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, ale chcesz poznać odważne, ambitne i wartościowe osoby, które chcą zmieniać świat na lepszy. Poczuj niezwykły klimat spotkań Klubowiczek, już dziś zgłoś swój udział w niepowtarzalnym sylwestrze kobiet, który odbędzie się… w sierpniu!

Joanna Bielas

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Torebki na co dzień, do pracy i na wyjazdy, a…