5 zabiegów medycyny estetycznej

medycyna estetyczna

Zastanawiasz się zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej? Przeczytaj poniższy artykuł, aby poznać pięć popularnych zabiegów w Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii CMEIK.

Mezoterapia głęboka CYTOCARE 715

Jest to zabieg polegający na wkłuciu preparatu Cytocare C 715. To połączenie kwasu hialuronowego, karnozyny oraz kompleksu aminokwasów. Efektem jest regeneracja struktury skóry, nawilżenie i zagęszczenie skóry, działanie antyoksydacyjne oraz wypełnienie drobnych zmarszczek. Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od partii ciała, na którą jest wykonywany. Może/ mogą to być: twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki.

Mezoterapia igłowa

Jest to zdecydowanie jeden z najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na drobnych i gęstych nakłuciach skóry, aż do głębokich warstw skóry. Zabieg może być wykonywany praktycznie na każdą część ciała, jednak najbardziej popularnymi są twarz mezoterapia igłowa pod oczy, głowa, uda oraz brzuch. Efekty zabiegu to: spłycenie zmarszczek, zmniejszenie wypadania włosów, zmniejszenie cellulitu, regeneracja i nawilżenie skóry. Zabieg w zależności od partii ciała trwa od 30 do 60 minut.

Aminokwasy Jalupro 

Aminokwasy JALUPRO przywracają blask i elastyczność skórze, jak również zapobiegają utracie zmniejszeniu jędrności skóry twarzy oraz całego ciała. Wstrzyknięcie aminokwasów powoduje redukcję zmarszczek oraz degradacji kolagenu i elastyny. Dochodzi również do poprawy wyglądu blizn. Efekty widać już po pierwszym zabiegu – napięta, odżywiona, pełna blasku i zdrowego kolorytu skóra to tylko niektóre z nich. Zabieg warto wykonać w 3-4 seriach co 2-3 tygodnie. Trwa od 30 do 60 minut.

Nici Aptos

Czym są nici Aptos. To nici, które posiadają mikrowypustki, dzięki nim dochodzi do skutecznego zaczepienia się w tkankach i utworzenia dla nich rodzaju podskórnego stelaża, który powstrzymuje procesy grawitacyjne. Składnikiem nici Aptos jest kwas mlekowy odpowiada on za taki proces jakim jest: odnowa skóry dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, czego efektem jest jędrna oraz gęsta skóra. Ten zabieg przyniesie najlepsze efekty na takich częściach ciała jak: twarz, szyja, dekolt, biust, pośladki, uda, ramiona oraz brzuch. Czas zabiegu to około godzina.

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa to potocznie zwany botoks. Jest bardzo skutecznym sposobem na walkę ze zmarszczkami mimicznymi. Dla osób z nadpotliwością wykonywany jest również w okolicy pach, twarzy, stóp oraz dłoni. Prócz wymienionych wcześniej problemów radzi sobie z osłabieniem mięśni żwaczy. Zabieg trwa około 30 minut.

Które z wymienionych zabiegów są Wam znane?

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze