7 kobiet, które inspirują! Ranking portalu Feszyn.com

Kobiety, które nas inspirują

W ciągu ośmiu lat pracy na naszej drodze pojawiały się różne kobiety. Niektóre z nich miały ogromny wpływ nie tylko na rozwój Feszyn.com, ale także i mój. Inspirowały, udzielały cennych rad i wskazówek, a także swoją postawą i charakterem stały się dla nas wzorem kobiet przedsiębiorczych i wartościowych.

Oto nasz ranking z okazji 8. urodzin portalu

Ilona Adamska – wydawca, redaktor naczelna magazynów online

Ilona Adamska – wydawca, redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality, właścicielka Agencji PR I.D. MEDIA oraz 6 portali lifestylowych. Autorka i pomysłodawczyni 16 projektów książkowych, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

DLACZEGO ONA: To kobieta, dla której etyka i wiara, to najważniejsze wartości. Tworzy niekonwencjonalne projekty. Ma dar do łączenia ludzi i budowania niezwykłych relacji. Jej akcje spotykają się ze spektakularnym udziałem wybitnych osób i ekspertów. Organizuje przestrzeń do łączenia kobiet biznesu w elitarny sposób. Dla mnie była i jest inspiracją do wiary w siebie, i swoje możliwości. Ilona nie stwarza barier, nie tworzy „chorej” konkurencji, a wręcz przeciwnie – wspiera, cieszy się z sukcesów innych i tworzy wspólne projekty.

Marta Gargas – trener mentalny

Marta Gargas

Marta Gargas – certyfikowany trener mentalny i licencjonowany trener Structogram Polska. Jest prelegentką na wielu konferencjach. Wystąpiła na jednej scenie z Mistrzem Świata – Jakubem B. Bączkiem w jego flagowym warsztacie Roadshow „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”. Od 2013 roku prowadzi własną firmę szkoleniową. Autorka kalendarza #BiznesMama oraz książki #BiznesMama. Biznes urodzony w domu. Jest wsparciem mentalnym dla biznesu, sportu oraz rodzin. Wierzy, że małymi krokami można osiągnąć duży sukces. Prywatnie mama 3 synów i 2 psów.

DLACZEGO ONA: Marta ma niesamowitą charyzmę i wiarę w drugiego człowieka. Sądzi, że w każdym jest jakiś potencjał i pomaga odkryć go w sobie. Zawsze chętna do pomocy, potrafi okazać empatię i nie raz wesprze ciepłym słowem. Dzięki temu potrafi zmobilizować mnie do działania. U niej nie ma leniuchowania i narzekania. Można chwilę pomarudzić, aby zaraz wziąć się ostro do pracy. Marta jest osobą godną zaufania, szczerą i ambitną. Nie owija w bawełnę, dlatego mówi o trudnych i ważnych sprawach w codziennym życiu. Wspiera w poczuciu własnej wartości. Zna z autopsji balans między rodziną a życiem zawodowym, dlatego też jest dla mnie inspirującą kobietą.

Agnieszka Lisowska – ekspert edukacji finansowej

Agnieszka Lisowska – ekspert edukacji finansowej, Trener & Facylitator DISC. Właścicielka marki Better Skills. Uczy, jak efektywnie i z przyjemnością zarządzać finansami osobistymi, tak aby być szczęśliwą i spełnioną kobietą. Prelegentka tematyki finansowej, a także autorka wielu programów rozwojowych m.in. „Jak wycenić swoją pracę” oraz „Kobieta niezależna finansowo”.

DLACZEGO ONA: Agnieszka uczy nas zarządzania finansami. Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do świata. Słucham jej rad zawsze z zaciekawieniem i uwagą. Ma niesamowity dar do jasnego przekazywania konkretnych informacji. Jest świetną ekspertką w swoim fachu, ale też wybitną kobietą, która wyznacza sobie cele i je realizuje. Wiem, że wesprze mnie w każdym projekcie, bo mi ufa – i to jest cudowne!

Joanna Gacek-Sroka – właścicielka marki PROPS

Joanna Gacek-Sroka – właścicielka marki PROPS, o której społeczności pisze już wielu. Szyje i projektuje torebki, które kochają kobiety. Jej marka, to nie tylko produkty, ale również wiara w drugiego człowieka. Od samego początku do każdego z jej produktów dokłada odręcznie pisaną kartkę z dobrym słowem. Lubi dzielić się pozytywną energią i wspierać inne kobiety w ich podbojach biznesowych. Prowadzi również grupę Ona i On w biznesie. Prywatnie – spełniona kobieta, żona i mama.

DLACZEGO ONA: Asia to kobieta petarda z mnóstwem charyzmatycznej energii. Jej śmiech zaraża cały świat, jej słowa dają kopa. Ma w sobie coś magicznego, co przyciąga do siebie ludzi. Wszyscy chcą dla niej pracować. Jest perfekcjonistką o złotym sercu, a także niezwykłą przedsiębiorczynią, która zrzesza wiele kobiet, dając im cenne lekcje. Ma wpływ na kobiety w Polsce i nie tylko. Porusza ważne tematy i nie boi się o nich mówić. Poczucie własnej wartości ma dla niej szczególne znaczenie. Ma niesamowity kontakt z kupującymi. Jest mistrzynią relacji!

Agnieszka De Neve – właścicielka Cherry Bee Retro

Agnieszka De Neve – właścicielka marki Cherry Bee Retro. Brała udział w konkursach Pin-Up w Belgii oraz USA. Jest pierwszą Polką, która dostała się do finału Miss Viva Las Vegas. Była na okładce zagranicznych magazynów. Od 2016 roku prowadzi w Polsce wykłady, warsztaty oraz organizuje Strefy Pin-Up, a od 2019 współtworzy projekt Holy Bee Retro Uniwersytet. Jest także organizatorem Retro Festival Kraków.

DLACZEGO ONA: Agnieszka to kobieta ogień – konkretna i pewna siebie. Przeszła długą drogę do swojej wewnętrznej przemiany. Spotkała się w życiu z niejednym hejtem i zmieniła go w rozpoznawalny aspekt swojej marki osobistej. Odnalazła swój własny styl, który daje jej niezwykłą energię. Propaguje też BodyPositive i inspiruje kobiety do większej wiary w siebie, i swoje marzenia. Nic więc w tym dziwnego, że inspiruje też i mnie. Można z nią porozmawiać na każdy temat – od poważnego do takiego totalnie błahego. Serdeczna, przebojowa, z otwartym umysłem na świat i ludzi. Doceniam ją za to, że nie ocenia nikogo powierzchownie i ma nietuzinkowy pomysł na siebie.

Sylwia Piątek – strateg i coach

Sylwia Piątek – stworzyła Successful Life Strategist, aby móc realizować swoją misję pomagania ludziom. W swojej pracy wspiera przedsiębiorców na każdym etapie ich rozwoju osobistego, jak i biznesowego. Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu wierzy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces na wszystkich płaszczyznach życia, należy rozpocząć od pracy nad samym sobą, bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zacznie się układać. Sylwia jest strategiem, coachem i przedsiębiorcą, który pomaga swoim klientom w odnalezieniu własnych wartości, budowaniu pewności siebie, w rozwoju osobistym i biznesowym, w ustaleniu strategii i planu działania, tak aby droga do celu była efektywna i optymalna, zaoszczędzając przy tym czas i zasoby. Stworzyła Dziennik Gołębia. Jej niesamowita historia została uwieczniona w dwóch, wartych uwagi książkach: Awaken the Lioness Within: The fast track to building your business with purpose and presence oraz From Owls to Peacocks: 50 High Profile Club Entrepreneurs And Their Success Stories – obie dostępne na Amazonie.

DLACZEGO ONA: To bardzo silna kobieta. Jej historia bardzo mnie poruszyła. Nie mogłam spać po tym, kiedy obejrzałam jej szczery i prawdziwy live na temat tego, jak z dnia na dzień sparaliżowało jej pół twarzy. To było i jest dla niej sporym wyzwaniem psychicznym i fizycznym. Droga, jaką przeszła, jest imponująca. Nie poddała się, trudności jej nie pokonały, a wręcz dały jej niezłego kopa do działania. Jest dla mnie wzorem do naśladowania, bo pomimo różnych trudności nie poddała się i nadal rozwija swoją karierę. Poza tym jest niezwykle dobrodusznym człowiekiem, dla którego najważniejsza jest rodzina.

Magdalena Michalak – certyfikowana trenerka umiejętności społecznych

Magdalena Michalak

Magdalena Michalak – Włascicielka marki SAVOIR7. certyfikowana trenerka umiejętności społecznych oraz wspomagania oświaty. Trenerka postaw emocjonalnych oraz coach. Prekursorka ogólnopolskiego programu „Rozwojowa szkoła”. Autorka warsztatów „Rozwiń Swoje Finansowe IQ”, który uzyskał rekomendacje Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Instytutu Praktycznej Edukacji. Pomysłodawca projektu „Szpiedzy Wiedzy”, w którym wzięło udział ok. 100 000 uczestników.

DLACZEGO ONA: Młoda, ale konkretna kobieta z pomysłem na siebie. Znalazła niesamowitą lukę w naszym świecie, przestrzeń do zbudowania własnego biznesu. Otworzyła mi oczy na wiele spraw dotyczących rozwoju firmy, ale także życia prywatnego. Jest pracowita, ma głowę pełną pomysłów i – co najważniejsze – posiada nieszablonowe myślenie. Mistrzyni niekonwencjonalnej i wartościowej edukacji. W dzisiejszych czasach potrzeba nam ludzi takich jak ona.

Dziękuję tym kobietom. To Wy inspirowałyście mnie przez ostatnie lata.

Dzięki!

Ewelina Salwuk-Marko

Share