8 świetnych kawałków na Sylwestra 2017/2018

Zbliża się Nowy Rok, więc warto pomyśleć o odpowiedniej playliście. Powinny trafić na nią kawałki stworzone przez cenionych DJ-ów – jak Carl Cox czy Paul Oakenfold – ale też słoneczne hity na czele z „Despacito” oraz romantyczne ballady. Sprawdź, jaka jest najlepsza muzyka na Sylwestra 2017/2018.

Aby impreza była udana, stwórz fantastyczną playlistę – powinna być różnorodna, aby trafiła w każdy gust muzyczny, a także musi zawierać znane i lubiane kawałki. Szampański Sylwester gwarantowany, jeśli zadbasz o ten element. Przypominamy, które utwory – nie tylko z żegnanego przez nas roku – warto wrzucić na playlistę. Wśród nich m.in. Carl Cox, Jennifer Lopez czy Ed Sheeran.

1. Carl Cox – „I Want You (Forever)”

Carl Cox to już legenda świata klubowego. Jego wkład w muzykę house i techno jest nieoceniony! Na londyńskiej scenie jest aktywny wiele lat i występuje na najważniejszych imprezach. „I Want You (Forever)” to jego debiut, ale został uznany za klasyk i świetnie sprawdzi się podczas Sylwestra!

2. Jennifer Lopez – „Ni Tu Ni Yo”

Tej pani chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ma na koncie tak wiele numerów, którymi rozkręciłaby każdą imprezę, że obdzieliłaby nimi niejedną gwiazdkę jednego sezonu! „Ni Tu Ni Yo” to jej najnowszy singiel, bardzo pozytywny, słoneczny i chwytliwy. Do tańca idealny!

3. Ofenbach –„Katchi”

Ofenbach, czyli Dorian & César, dwoje kompozytorów i producentów z Francji, ma na swoim koncie już dwa wielkie hity – „Be Mine” oraz „Katchi”. Na Sylwestrze nie powinno zabraknąć żadnego z nich!

4. Imagine Dragons – „Thunder”

Indierockowa grupa amerykańska ciesząca się wielką popularnością – oto Imagine Dragons. Tegoroczny singiel „Thunder” to kolejna z naszych propozycji. Warto załadować na playlistę od razu drugi numer, „Believer”.

5. Avicii & Rita Ora – „Lonely Together”

Kolejny popularny DJ w naszym zestawieniu to Avicii. Słynny producent we współpracy z wyjątkową wokalistką stworzył numer idealny na imprezę. W „Lonely Together” gościnnie użyczyła swego głosu Rita Ora.

6. Portugal. The Man – „Feel it Still”

Prosty kawałek, ale jaki fajny! Amerykańska grupa o jakże oryginalnej nazwie gra mieszankę indie-popu z indie-rockiem. Tworzą wspólnie od 2004 roku, ale na pierwszy sukces musieli trochę poczekać. Singiel „Feel it Still” trafił nawet do pierwszej 10. prestiżowej listy Billboard Hot 100.

7. 30 Seconds to Mars – „Walk on Water”

Jak wspomnieliśmy, uwzględniliśmy różne upodobania muzyczne – to utwór adresowany do fanów rocka. Dynamiczny i pełen emocji będzie idealny na Sylwestrowej składance.

8. LP – „Lost On You”, Ed Sheeran – „Perfect”, Jessie Ware – „Alone”

Chwilę oddechu złapiemy zaś przy balladach – m.in. w wykonaniu LP, Jessie Ware czy Eda Sheerana. Wszystkie zdobyły ogromną popularność i nie może ich zabraknąć w muzycznym podsumowaniu roku!

Materiały firmowe


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ