A może w toczku na Sylwestra?

Sylwester już za kilka dni, to ostatni dzwonek, aby przyszykować się na tą magiczną i szaloną noc ! Warto wcześniej przemyśleć  sylwestrową stylizację i dobrać odpowiednie dodatki.

Do sylwestrowej sukienki warto dobrać odpowiednie dodatki. Czy zastanawiałyście się kiedyś nad toczkiem lub fascynatorem ? Są obecnie bardzo modne, a w sezonie 2014 roku będą jednym z głównych trendów w świecie mody.

z10770981Q,Gwiazdy-kochaja-oryginalne-stroiki-do-wlosow
Toczki, kapelusiki, fascynatory czy stroiki do włosów opanowały już „czerwone dywany” w Polsce i na świecie. Żeby czuć się wyjątkowo i pięknie nie trzeba jednak mieć wcale grubego portfela. Na odrobinę tego luksusu stać każdą kobietę. Fascynator czy toczek to zjawisko jeszcze nieoswojone przez większość kobiet w Polsce. A to jest wielka szkoda… Facynatory są idealnym uzupełnieniem naszej stylizacji, wzbogacą ją nadając jej nonszalanckiego stylu. A tyle jest toczków i fascynatorów ile stylów. Możemy być eleganckie czy casualowe.

toczki7
Jak sama nazwa sugeruje, fascynator – ma za zadanie wzbudzić podziw, mamy dzięki niemu być zauważone.  Efektowny toczek lub fascynator czy nawet niewielki kapelusik koktajlowy jest bardzo mocnym akcentem w stylizacji.

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu w co się ubrać i jak się pomalować mamy dla Ciebie kilka inspiracji : sukienki TUTAJ, paznokcie TUTAJ, fryzury TUTAJ , makijaż TUTAJ.

Zgodnie z prawdą: „kobieta zmienną jest” , każda z nas czasem chce poczuć się seksowna, drapieżna, tajemnicza a innym razem elegancka, wytworna lub frywolna, lekka i romantyczna. Chcemy poczuć się silne, odważne, pokazać że lubimy zmiany lub po prostu mamy ochotę zaszaleć. Fascynator pozwala wyrazić wszystkie te nastroje i metamorfozy.

signature[3]

sklep: www.toczkifascynatory.pl

profil: www.facebook.com/ToczkiFascynatory

blog: www.toczkifascynatory.blogspot.com
toczki1 toczki2 toczki3

toczki4 toczki5 toczki6

Ewelina Salwuk-Marko

Share