Absolwenci Uniwersytetu WM obdarowani uniformami medycznymi marki MEDORA.

medora

Koniec roku akademickiego zbliża się wielkimi krokami, a studenci odliczają czas do upragnionych wakacji. Z tej okazji, władze Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, postanowiły zrobić wyjątkowy prezent przyszłym absolwentom kierunków medycznych i obdarować ich uniformami marki MEDORA. Na oficjalnej uroczystości zamykającej okres edukacji wyższej, studentom podarowane zostaną fartuchy z logo uczelni, które świetnie sprawdzą się na start kariery medycznej.

Władze uczelni nie zastanawiały się długo, która firma wykona praktyczne prezenty dla tegorocznych absolwentów – MEDORA to najlepszy możliwy wybór. To już kolejne zlecenie ze strony uczelni, a tym razem będą to klasyczne biały fartuchy dopełnione logiem uczelni. Nowoczesne, świeże spojrzenie na odzież medyczną oraz indywidualne podejście do projektów to znak rozpoznawczy marki, dlatego jest ona ceniona również wśród studentów kierunków medycznych.

Od lat nasza marka wspiera studentów i uczelnie wyższe w zakresie partnerowania w różnych projektach edukacyjnych. To jedna z misji marki MEDORA. Jednak tym razem nasz produkt będzie pierwszym znakiem przynależności absolwenta do świata medycznego. To duże wyróżnienie i radość, że możemy być częścią tej  zawodowej drogi. W dobrze skrojonym i wysokogatunkowym uniformie o wiele przyjemniej i pewniej stawiać pierwsze kroki w zawodzie lekarza.” – skomentowała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu Medora Sp. z o.o.

O marce:

Właścicielem Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież pojawiała się w wielu produkcjach filmowych i serialowych, takich jak: „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

www.facebook.com/medoraofficial/  oraz   https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Share