Agencja dla niepełnosprawnych!

Równi – to takie  popularne dzisiaj słowo. Każdy chce być równy, chce aby traktowano go na równi z innymi. Równy- oznacza wolność, nie wyróżniania się na tle innych, ale bycie na tym samym poziomie. Media często nadużywają tego słowa, zapominając o jego prawdziwej wartości. Głoszą często bardzo puste przesłania, opierające się jedynie o dobry wizerunek, zapominając przy tym o prawdziwych potrzebach. Istnieją także różne organizacje czy firmy, które dążą do równości. Jednak, walka z prawdziwą RÓWNOŚCIĄ to walka z wiatrakami. Czy wszędzie tak jest ?

Dużo mówimy, dużo słuchamy… a w praktyce wygląda to, delikatnie mówiąc bardzo kiepsko.  O równości mówi się, gdy mówimy o płciach, gdy mówimy o orientacji seksualnej i w wielu innych sytuacjach.  A jak jest z równością w świecie modelingu ?

_PKP5655 X 10306934_712521815456234_590832276_n Na pierwsze spojrzenie, może wydawać się to totalnie kuriozalnym i szalonym pomysłem, a jednak  nie brakuje im sił i chęci stworzenia czegoś naprawdę konkretnego. Agencja modelek Equal została powołana do życia przez Sylwię Gajewską oraz Olgę Cieślar. To nie jest typowa agencja modelek o jakich słyszymy dziś sporo. To pierwsza agencja dla niepełnosprawnych modelek i modeli w Polsce!  Taka agencja to nie lada wyzwanie, morze pracy i próba przełamania barier w świecie modelingu.

nowa-kolekcja-house-wiosna-lato-2014-

10339112_712514932123589_655489440_n

Ludzie są stereotypowi, a więc walka z ogólnie przyjętą „świadomością” nie będzie należała do najprostszych. Jednak Sylwie Gajewską jak i Olgę Cieślar, kompletnie to nie przeszkadza. Co więcej, pragną pokazać piękno i chęć do życia, osób którzy na co dzień, borykają się z problemami. Już w pierwszych dniach, ogłoszenia agencji zgłosiło się do nich mnóstwo osób.

10311938_712514872123595_747569485_n

Warto dodać kilka słów o założycielkach.  Sylwia Gajewska to młodziutka, uśmiechnięta fotomodelka z pasją, która od dziecka choruje na artrogrypozę. Choroba jednak nie przeszkadza jej w realizowaniu swojej pasji jaką jest modeling, uczestniczyła i nadal uczestniczy w wielu naprawdę rewelacyjnych sesjach!

Olga Cieślar to profesjonalny fotograf, który poprzez obiektyw ukazuje innym ludziom prawdziwe piękno. Od dawna w jej głowie rodził się pomysł o agencji dla niepełnosprawnych modelek. Czuła i nadal czuje niesamowitą potrzebę tworzenia unikalnych i wartościowych zdjęć, które pozwolą pokazać równość.

Dziewczyny połączyły swoje siły i tak powstała agencja modelek Equal.

Polub na Facebooku

 

Equal w Pytanie na Śniadanie TVP

O Agencji opowie Wam Sylwia jedna z założycielek agencji wraz z Anioł na Resorach:

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, interesujesz się modelingiem, masz za sobą sesje zdjęciowe lub pokazy mody, czy też chcesz dopiero zacząć tą fascynującą przygodę przed aparatem zgłoś się do nas!
Wykonamy Ci profesjonalne zdjęcia na dobry start i wypromujemy!

FORMULARZ DO POBRANIA
Kontakt: equal.agency@onet.eu

Ewelina Salwuk-Marko

Share