Agnieszka Światły Kolekcja Ślubna 2019 [ GALERIA ZDJĘĆ ]

Agnieszka Światły Kolekcja Ślubna 2019
Agnieszka Światły Kolekcja Ślubna 2019

Jako jedni z pierwszych prezentujemy najnowszą kolekcję sukien ślubnych Agnieszki Światły. Najnowsza kolekcja wyróżnia się niespotykanymi wzorami, fakturami koronek i tkanin. Zobaczcie sesje zdjęciową wykonaną w Portugalii!

Sezon ślubny 2019

Najnowsza kolekcja jest nietuzinkowa i jedyne w swoim rodzaju jednak sama projektanta utrzymuje swoje suknie w kobiecym i zmysłowym stylu.

Stawiam przede wszystkim w tej kolekcji na detale, wszystkie suknie są szyte ręcznie, produkowane na miejscu tu we Wrocławiu. Tworzone są z największą dbałością o każdy nawet najmniejszy detal, koronki i aplikacje są misternie wycinane i przyszywane ręcznie na delikatne siatki, tiule, tak by efekt był zachwycający. ” – mówi projektantka Agnieszka Światły.

Suknie ultrakobiece i niezwykle zmysłowe

Tak jak możemy zauważyć kolekcja jest bardzo różnorodna, skierowana do różnego typu figury, urody i upodobań. Każda Panna Młoda z całą pewnością znajdzie dla siebie wymarzoną suknię ślubną, która sprosta jej oczekiwaniom. Suknie są ultrakobiece, pełne zmysłowości i przede wszystkim delikatności.”  – mówi projektantka Agnieszka Światły.

W kolekcji znajdziemy zarówno suknie muślinowe, które idealnie wkomponują się w styl boho, a także suknie, obok których nie da się przejść obojętnie, pełne sexapilu, charakteru, pięknie podkreślające figurę. Nie zabraknie propozycji z mocno wyeksponowanymi plecami. Warto zwrócić uwagę na tiulowe perełki, z niezwykle eleganckim długim rękawem.

Sesja zdjęciowa wykonana w Portugalii

Dlaczego Portugalia? Odpowiedz jest prosta. Jestem związana z tym miejscem, zarówno emocjonalnie jak i rodzinnie. Uwielbiam ten kraj, kulturę i wszystko co z nim związane. Odwiedzam ten kraj minimum 10 razy w ciągu roku i śmiało mogę stwierdzić, że zaskakuje mnie za każdym razem. Zwiedziłam już wiele zakątków, inspirujących miejsc i zapewne jeszcze wiele do odkrycia przede mną.” – mówi projektantka Agnieszka Światły.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży, zarówno w Atelier we Wrocławiu, jak i salonach współpracujących w Warszawie, Krakowie oraz Rzeszowie.

Która suknia z kolekcji Agnieszki Światły na sezon 2019 podoba Wam się najbardziej?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Fotograf: Anna Zyskowska
Mua/hair: Michał Karbowski
Model: Natella ( Anger Models)
Jewelry: White Jasmin
Shoes: Agnieszka Światły


Komentarze

komentarze