Akademia Wedding Plannera już w Kwietniu!

Akademii Wedding Plannera

Osoby rozpoczynające pracę w branży ślubnej często napotykają na swojej drodze problem związany z brakiem pięknych zdjęć z realizacji, które mogliby pokazać przed klientem. W końcu skąd wziąć takie zdjęcia, kiedy pierwsze wesele dopiero przed nimi? Naprzeciw takim początkującym osobom wychodzi Joanna Kłosińska, właścicielka agencji ślubnej SENSAR i Akademii Wedding Plannera, wedding plannerka z kilkunastoletnim doświadczeniem.

fot. Marek Koprowski

15 kwietnia 2019 r. we Wrocławiu, w luksusowych wnętrzach Grape Hotel, Joanna poprowadzi „Warsztaty budowania portfolio połączone z sesją stylizowaną”. To bardzo wartościowe szkolenie dla osób z branży ślubnej – konsultantek ślubnych, florystek i dekoratorek. Warsztaty prowadzone przez Joannę posiadają swój autorski program, co czyni je jedynymi takimi w Polsce.”

Akademia Wedding Plannera – zacznij już w kwietniu!

Jak mówi Joanna „Pomysł na przygotowanie warsztatów budowania portfolio zrodził się podczas prowadzenia 2 dniowych szkoleń kierowanych do wedding plannerów. Mimo przekazywania całej mojej wiedzy i doświadczeń, a także różnego rodzaju tricków, pytanie „Jak zacząć?” wracało jak bumerang. Podczas szkolenia sugerowałam wykonanie sesji stylizowanej, jednak kursantki nie wiedziały, jak się do tego zabrać. Dlatego stwierdziłam, że chcę im pomóc i rozbudować szkolenie o część praktyczną, jaką są warsztaty budowania portfolio.”

fot. Marek Koprowski

„To ważne, aby zbudować w sobie pozytywne wzorce i dobre nawyki” – mówi Joanna. W wielu przypadkach, gdy początkujące konsultantki ślubne rozpoczynają pracę, nie są w stanie przeskoczyć np. budżetu, tego, że nie stać ich na profesjonalnego fotografa czy wysokiej jakości kwiaty i dekoracje. Często skutkiem jest takie „utknięcie w prowizorce”, co z kolei blokuje dziewczyny w przyszłości i utrudnia im rozwój w tym zawodzie. Dlatego tak bardzo zależy mi na tym, żeby zarówno miejsce, otoczenie, jak i cała ekipa, która będzie pracować podczas warsztatów, były zbiorem profesjonalistów o wysokim standardzie pracy.

Warsztaty

Uczestniczki warsztatów będą miały możliwość pracować z wykonawcami branży ślubnej. Joanna pokaże, jak w przyszłości realizować sesje stylizowane tak, by móc budować swoje portfolio. Warsztaty zorganizowane są w taki sposób, aby uczestniczki mogły aktywnie uczestniczyć w procesie przygotowania i wykonywania sesji. Dzięki temu wyjdą z warsztatów z przepięknymi zdjęciami i z praktycznymi umiejętnościami. Posiadanie własnych, unikalnych zdjęć w portfolio to duża wartość, a Klient, wchodząc na stronę internetową lub oglądając fotoksiążkę z realizacjami, jest bardziej skłonny zaufać konsultantce ślubnej, która profesjonalnie buduje swój wizerunek.

Akademia Wedding Plannera
fot Eliza Horodeńska

Takie warsztaty to także świetny sposób na sprawdzenie, czy praca wedding plannera jest rzeczywiście czymś, co nas kręci i w czym się odnajdujemy. Czy stylizacja wesela wzbudza w nas zainteresowanie? Czy radzimy sobie z gaszeniem pożarów, czy wręcz przeciwnie – stres nas przerasta i nie jesteśmy w stanie podołać nieprzewidzianym sytuacjom? W międzyczasie istnieje możliwość porozmawiania z innymi początkującymi wedding plannerkami, wymienić między sobą doświadczenia, nawiązać nowe znajomości oraz relacje z wykonawcami.

Jedna z kursantek, Ania Łotocka, prowadząca firmę PureLove Weddings, na podstawie wiedzy przekazanej przez Joannę, zorganizowała własną sesję stylizowaną. Klimatyczne zdjęcia, jakie uzyskała, to efekt współpracy z kilkunastoma wykonawcami – fotografami, modelami, fryzjerką, florystką. Zorganizowanie takiej sesji i zaangażowanie takiej liczby osób może być trudne dla kogoś, kto rozpoczyna swoją przygodę w branży ślubnej. Dlatego warsztaty proponowane przez Joannę to świetne rozwiązanie na start.

Portal Feszyn.com objął patronatem medialnym wydarzenie i zachęca do udziału w warsztatach z budowania portfolio połączonych z sesją stylizowaną.

Mamy dla Was niespodziankę! Konkurs – wygraj udział w warsztatach!

Feszyn.com  jako patron medialny przygotował  dla swoich czytelniczek niespodziankę. Do wygrania 1 bezpłatne zaproszenie dla czytelniczki Feszyn.com
15 kwietnia 2019 r. w godz. 9.00 – 16.00 w Oranżerii Hotelu Grape we Wrocławiu

Zadanie konkursowe: Napisz maila na ewelina@feszyn.com i napisz dlaczego właśnie Ty powinnaś pojawić się na szkoleniu Akademia Wedding Plannera!?

Uważamy, że to naprawdę wartościowy produkt dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w branży ślubnej. Więcej informacji o warsztatach, a także zapisy, dostępne są na stronie https://www.akademiaweddingplannera.pl/

Share