ARDORA, polski producent strojów do flamenco rozgrzewa grudzień!

Flamenco swoją ponadczasowością i gorącym charakterem nawet w połowie mroźnego i szarego grudnia polskiej rzeczywistości potrafi przenieść nie tylko tancerzy, ale także odbiorców w południową aurę iberyjskiego temperamentu. Flamenco to nie tylko taniec, ale cała kultura, tak bardzo charakterystyczna dla całej Hiszpanii, a szczególnie regionu Andaluzji. Wachlarz ognistych barw, imponujące falbany i dźwięk kastanietów oraz obcasów rytmicznie stukających o parkiet, a to wszystko okraszone dźwiękami gitary.

Polska marka – tworzy stroje do flamenco!

Całość brzmi egzotycznie, ale okazuje się, że jest na wyciągnięcie ręki. Polska firma odzieżowa Ardora stała się specjalistą w tworzeniu pięknych i niezwykle funkcjonalnych strojów dedykowanych właśnie flamenco, a wszystkie one produkowane są w warszawskiej pracowni. Atutem marki niewątpliwie jest wkład oraz podejście założycielek, które tworzą nietuzinkowe trio stanowiące klucz do idealnie skrojonej sukni flamenco. Nadia jako profesjonalna tancerka od podszewki zna problemy ze znalezieniem idealnej krawcowej, mogącej sprostać zaprojektowaniu idealnego kostiumu scenicznego. Agata jest filolożką i biegle zna hiszpański, ale również angielski i francuski, za to Ela swoją dokładnością i przedsiębiorczością dopełnia biznesową sferę firmy. Wszystkie łączy miłość do flamenco, bo wszystkie tańczą z pasji.

Stroje marki ARDORA wyróżnia dbałość o szczegóły i ręczne wykończenie. W pracy nad każdą kolekcją łączymy najnowsze trendy w modzie z tradycją flamenco. Nasze stroje goszczą już na wielu europejskich scenach. Bardzo się podobają pod względem jakości materiałów, ciekawych konstrukcji oraz precyzyjnego wykonania – powiedziała Elżbieta Pieprzowska, współzałożycielka marki.

Elżbieta Pieprzowska – Ardora

Stroje, które nie ograniczają ruchów

Stroje w tym nader żywiołowym i zmysłowym tańcu muszą być zarówno spektakularne w wyglądzie oraz doskonale dopasowane, by tańcząc nic nie ograniczało pasji do flamenco. Ardora projektuje suknie, spódnice i bluzki z dbałością o połączenie wygody i funkcjonalności wraz z podkreśleniem walorów kobiecej sylwetki.  Tworzy konstrukcje w zgodzie z wymaganiami nowoczesnej i asertywnej kobiety. Marce przyświeca także cel działania jednomyślnie z tradycyjną kulturą i kolorystyką flamenco. Doświadczenie, nauka na błędach oraz niekończące się poszukiwania tej bezbłędnej sukni przez trzy założycielki pozwalają wierzyć, że kolekcje strojów w pięciu rozmiarach, które stworzyły staną się triumfem w poszukiwaniach. Triumfem na wyciągnięcie ręki.

ARDORA to marka strojów do tańca flamenco stworzona w Polsce. Ich produkty powstają w warszawskiej pracowni przy współpracy z konstruktorem o międzynarodowym doświadczeniu    w szyciu strojów scenicznych.  ARDORA to połączenie wiedzy i doświadczenia, które gwarantują, że każdy projekt spełni potrzeby tancerek zajmujących się flamenco zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie.

Więcej na temat marki na www.pl.ardoraflamenca.com    

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kierowanie się oryginalnością podczas wystroju wnętrz jest czymś naprawdę ważnym.…