Artykuły z pleksi, które mogą Ci się przydać

artykuły z pleksi

Są ludzie na świecie, którzy uwielbiają różne gadżety. Najważniejsze, aby były one użyteczne i spełniały najwyższe standardy. Jeśli prowadzisz sklep odzieżowy, obuwniczy lub po prostu drogerię, warto zwrócić uwagę na takie rozwiązania. Pleksi jest lekka, przeźroczysta i można ją wykorzystać w swoim sklepie. Chcecie widzieć więcej? Przeczytajcie!

Co to jest pleksi?

To nic innego jak przeźroczyste tworzywo sztuczne, które wytwarzane jest z poli(metakrylan metylu). W ostatnich ciągu lat, pleksi przeszło do języka potocznego pod różnymi nazwami. Szkło akrylowe, szło organiczne czy plexi. Znane też jest jako „pleksa”.

Zalety pleksi

Pleksi powstała, aby ułatwić człowiekowi życie. Nie każdy z Was zdaje sobie sprawę jak dużo zalet posiada. Pierwszą i chyba najważniejszą jest przede wszystkim to, że ma bardzo dużą przezroczystość. Dzięki czemu np. ramki z pleksi idealnie nadają się do prezentacji ulotek czy jako podstawki pod cennik w naszym sklepie. Szkło akrylowe, ma wysoką odporność na działanie ultrafioletu. Dzięki temu mamy pewność, że nasza reklama czy inne materiały promocyjne, nie ulegną zniszczeniu. Pleksi chroni je przed szkodliwym działaniem słońca. Pleksi jest bardzo lekka, dlatego nie będzie problemu z powieszeniem jej, położeniem na bardzo delikatnym podłożu, czy przenoszeniu z miejsca na miejsce. Artykuły z pleksi do sklepu są jednym z najczęściej wybieranych.

Jak mogę wykorzystać pleksi w moim sklepie?

Możliwości jest bardzo dużo, wszytko zależy od naszego pomysłu i prowadzonej działalności.

Półki z pleksi

Takie półki idealnie pasują do prezentacji obuwia. Mogą być przymocowane do ściany lub wykorzystane jako element dodatkowy do mebli. Takie półki mogą być mocowane na różne sposoby, wg Waszych potrzeb: pionowo czy poziomo.

Ramki z pleksi

Bardzo lekkie stojaki na różne materiały reklamowe. Idealne do prezentacji ulotek, folderów, czasopism czy katalogów. Bardzo dobrze prezentują się na blacie czy w różnych miejscach w sklepie.

Podstawki do wydawania reszty

Wydawać by się mogło, że to banalny gadżet. Ale nie raz, przy wydawaniu reszty klient jest skrępowany, nie chce przekroczyć pewnej strefy intymnej i chce uniknąć dotyku ze sprzedawcą. Aby uniknąć takich sytuacji, najlepszym rozwiązaniem są podstawki do wydawania reszty. Wystarczy, że sprzedawca położy resztę na podstawku, klient schowa do portfela i niewygodny problem jest rozwiązany. Do takiego podstawku, możemy też włożyć ulotkę czy kartkę z informacją o najnowszych promocjach.

Pojemnik z pleksi na wizytówki

Na blacie warto zawsze mieć wizytówki, które może zabrać klient. Dobrze jest, aby były wyeksponowane i w widocznym miejscu. Przeźroczysty pojemnik to fantastyczne rozwiązanie.

Podstawki do eksponowania produktów

Dobra ekspozycja produktów, to połowa sukcesu sprzedaży. Produkt, musi być widoczny i odpowiednio zaprezentowany. Podstawki z pleksi świetnie sprawdzają się do ekspozycji talerzy, okularów, portfelów czy kosmetyków.

Cenówki

Odpowiednia i czytelna ekspozycja cen jest jednym z najwazniejszych zabiegów marketingowych. Dobrze jest przygotować ceny w odpowiedniej rozdzielczości, wielkości i foncie i zaprezentować je w przezroczystych cenówkach.

Pleksi jest bardzo uniwersalna, lekka a co najwazniejsze może mieć różne przeznaczenie.

A Ty wiesz już, co przyda się do Twojego sklepu?

Share