Axami dla każdej z nas!

Myślisz, że w seksownej bieliźnie dobrze wyglądają tylko modelki? Przekonaj się, że jest inaczej!

Axami dla każdej z nas1

Nie trzeba być modelką, by wyglądać zjawiskowo! Wystarczy tylko zapomnieć o swoich kompleksach, uwierzyć w siebie i… wybrać idealną bieliznę. Do takiego wniosku doszły znane na całym świecie marki, które obok tradycyjnych sesji z udziałem profesjonalnych modelek chętnie prezentują swoje produkty na zwykłych dziewczynach. To dowód na to, że każda z nas może czuć się pięknie i wspaniale prezentować się w tej samej bieliźnie, którą na wybiegach noszą modelki.

Axami dla każdej z nas2

Białostocka marka Axami w swej najnowszej kampanii prezentuje zdjęcia modelek i „zwykłych” kobiet, które mają na sobie te same zestawy bielizny. Efekty są zdumiewające!

Nikogo nie powinno to jednak dziwić – przecież siłą marki Axami jest bogata oferta wzorów biustonoszy, które kochają kobiety: push-up, miękkie, usztywniane, czy balkonetki. Klientki białostockiej firmy zachwyca również szeroki wachlarz wzorów i faktur: koronki, hafty, tiule, kropki, kwiatki, kokardki, czy gładkie.

Axami dla każdej z nas3

Bielizna Axami to idealny wybór na romantyczny wieczór, ale też komfort i wygoda na co dzień. Nic dziwnego zatem, że wiernymi klientkami firmy są nastolatki, ale też kobiety dojrzałe, zmysłowe kusicielki i panie ceniące delikatność i subtelność, kobiety odważnie eksponujące swe atuty oraz dziewczyny o większym rozmiarze.

Axami dla każdej z nas10

Łączy ich jedno – każda z nich w bieliźnie Axami prezentuje się zjawiskowo, niczym modelka na światowym wybiegu.

Tak właśnie postrzegają się zadowolone klientki marki Axami i tak są postrzegane przez swoich mężczyzn…

Axami dla każdej z nas5

Oglądając zdjęcia z najnowszej sesji marki Axami trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem!

Axami dla każdej z nas6

 

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Materiały prasowe

Share