Axami zwycięzcą plebiscytu „Imperium Urody”!

Gwiazdy i czytelniczki magazynu „Imperium Kobiet” pokochały bieliznę marki Axami! Dowodem tego jest wygrana w prestiżowym plebiscycie „Imperium Urody” organizowanym przez wydawnictwo I.D.Media!

14 grudnia w podwojach warszawskiego hotelu Mercure Grand miało miejsce niezwykłe wydarzenie- finałowa gala 3. edycji konkursu „Imperium Urody”. Plebiscyt, powołany do życia przez znany i lubiany magazyn dla pań- „Imperium Kobiet”- ma na celu wyłonienie osób, firm czy instytucji, szczególnie zasłużonych dla promowania zdrowia i piękna.

Na imprezie nie mogło zabraknąć cenionych przedstawicieli świata show- biznesu. Na event przybyły zatem aktorki: Karolina Nowakowska, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, w tłumie gości można było również wypatrzeć promiennie uśmiechniętą Annę Kalatę. Wśród panów zaś błyszczeli Rafał Maślak, Jarosław Jakimowicz oraz niezrównany Ryszard Rembiszewski, który wraz z  redaktor naczelną „IK Magazine”, Iloną Adamską, poprowadził tę niezwykłą imprezę.
imperium7

Statuetki w poszczególnych kategoriach plebiscytu „Imperium Urody” przyznawane były przez profesjonalne i bardzo wymagające jury. W jego skład wchodziły same gwiazdy: psycholog Małgorzata Ohme, znane z nienagannego wyglądu aktorki: Dorota Czaja, Paulina Holtz i Aleksandra Mikołajczyk, oraz dziennikarka Paulina Drażba i prezenterka „Pytania na śniadanie”, Miss Polonia 2011- Marcelina Zawadzka.

Jak wieść niesie, narady jurorek przebiegały w niezwykle burzliwej atmosferze… Jednak w przypadku jednej kategorii- PRODUCENT BIELIZNY 2015, wszystkie panie wyjątkowo zgodnie postanowiły przyznać to zaszczytne miano białostockiej firmie Axami!

DSC_2329

Jednomyślność gwiazd zasiadających w jury konkursu nie powinna nikogo dziwić. Bielizna polskiej marki Axami od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży, co jest najlepszym dowodem na to, że Polki pokochały te wyjątkowe projekty! Jurorki plebiscytu doceniły też fakt, że oferta Axami jest niezwykle bogata i zróżnicowana. Każda kobieta- zarówno wielbicielka klasycznej elegancji, czy delikatnych i subtelnych wzorów, jak i  zmysłowa kusicielka ceniąca bardziej odważne propozycje, znajdzie tu swój wymarzony komplecik czy koszulkę.

imperium4

Marka Axami zasłynęła jednak przede wszystkim dzięki temu, że zawsze stara się wyprzedzać światowe trendy i proponować swoim klientkom innowacyjne, zupełnie wyjątkowe rozwiązania. Tak było w przypadku podwodnej sesji zdjęciowej zorganizowanej u wybrzeży Bali, podczas której specjalnie przeszkolone modelki prezentowały zmysłową bieliznę Axami. Podobna myśl przyświecała również zaprojektowaniu kolekcji Sexy Plus Line, która udowadnia, że każda kobieta, niezależnie do rozmiaru, może wyglądać seksownie. Nie inaczej było również w przypadku sesji „50+”, organizowanej na łamach magazynu „Imperium Kobiet” z udziałem dojrzałych modelek.

Firma Axami w pełni zasłużyła więc na zaszczytny tytuł PRODUCENTA BIELIZNY 2015, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Gratulujemy!

 

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zobaczcie najnowszy lookbook sukni wieczorowych i sukienek koktajlowych od marki…