Bądź sobą – be Lavish!

Lubisz styl sportowy, ale jednocześnie chcesz wyróżnić się w tłumie jednakowo ubranych osób? Weź przykład z Patryka Tomaszewskiego- trenera i wielkiego fana kolekcji marki beLavish!

Jest wiele firm odzieżowych, które mają do zaoferowania ubrania w stylu sportowym. Ale nie każda marka jest tak wyjątkowa jak firma beLavish! Zdobywca statuetki w plebiscycie „Prestiżowy produkt roku 2016”, zorganizowanym przez magazyn „Law Business Quality” wyróżnia się na rynku oryginalnymi projektami, ich pięknym wyglądem i funkcjonalnością!

„Nasze ubrania przeznaczone są dla osób, które nie tylko lubią wyglądać dobrze i stosownie do okazji, ale przede wszystkim są aktywne. Warto podkreślić, że ta aktywność nie ogranicza się tylko do fitness clubu, lecz dotyczy wszystkich dziedzin życia. Dlatego w naszej kolekcji znajdują się nie tylko świetne bluzy i spodnie dresowe, mamy również marynarki i sukienki w których można iść na szaloną imprezę”- mówi Joanna Bujas współtwórczyni marki Lavish.

patrykbsklejka1 (2)

Kolekcja marki beLavish ma grono wiernych wielbicieli stylu streetwear. Do fanów marki zalicza się również Patryk Tomaszewski- master trener w Fitness University Poland, doświadczony szkoleniowiec, międzynarodowy prezenter fitness oraz… pasjonat fotografiki.

Patryk na co dzień pracuje w szkole trenerów, specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz zajęciach choreograficznych. Bierze udział w zjazdach w Polsce i zagranicą. Dlatego każdego dnia potrzebuje mieć na sobie ubrania, które sprawdzą się w każdej sytuacji- zarówno na treningu, jak i na spotkaniu poza murami klubu sportowego:

„Kilka miesięcy temu w mojej szafie pojawiły się ubrania marki Lavish, zresztą w jakiej szafie?! W szafce szatni, w torbie, na siedzeniu samochodu – dosłownie wszędzie, gdzie tylko uda mi się zatrzymać w codziennym biegu. Dlaczego uwielbiam ubrania Lavish? Bo są wykonane z doskonałych tkanin, nie gniotą się, nie rozciągają i nie deformują – a mnie zależy na dobrym wyglądzie.”- mówi trener Patryk Tomaszewski.

Lavish- trener 3

Patryk, zapytany o swój ulubiony projekt marki Lavish, odpowiada bez zastanowienia: to płaszcz beLavish!  Dzięki nowoczesnemu krojowi w stylu unisex świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Według  Patryka, największą zaletą płaszcza jest jego świetna jakość-  wykonany z tkaniny softshell, pozwala skórze oddychać, a jednocześnie zatrzymuje ciepło. W dodatku dzięki zastosowaniu technologii Durable Water Resistan płaszcz jest w dużym stopniu odporny na przemakanie.

„Uwielbiam płaszcz Lavish! Jest niezastąpiony, kiedy wieczorem kończę pracę trenera i wychodzę na zewnątrz – otulam się nim, narzucam kaptur i czuję jego miękkość. Uwielbiam go też za jego oryginalny i uniwersalny wygląd” – mówi zachwycony trener.

Patryk Tomaszewski już wybrał swoją ulubioną markę odzieżową. A jaki jest twój ulubiony projekt marki beLavish?

Więcej na: http://belavish.com.pl/

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Model – Patryk Tomaszewski
Photo & retouch – Małgorzata Brylla
Hair & makeup – Monika Mika

 

Share