Bieg w sukniach ślubnych

Marzysz, aby założyć suknie ślubną? Może Twoja suknia ślubna, leży samotnie w szafie i chciałabyś ja założyć jeszcze raz? Już 14 września, Telewizja TLC zaprasza wszystkie kobiety na pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych!  Bieg odbędzie się na warszawskiej Agrykoli. Akcja charytatywna, wspiera rehabilitację Julii Torli – Miss Polski na Wózku Inwalidzkim, która jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą” więcej TUTAJ

bieg w sukniach ślubnych

Biegniemy w szczytnym celu!

W biegu nie liczą się umiejętności sportowe, wiek, to czy jesteś mężatką, panienką czy rozwódką! Potrzebne Ci tylko wygodne buty, biała suknia i dobry humor! Jeśli nie posiadasz sukni ślubnej, nie masz się o co martwić. organizatorzy zapewniają suknie ślubne!

A jeśli nie mam sukni?

Organizatorzy mają suknie, spódniczki tiulowe i welony dla chętnych uczestniczek!

Pond to możesz założyć suknię od Violi Piekut. Musisz jednak wcześniej wysłać maila z propozycją swojej osób bieg@discoveryaktualnosci.pl, suknie otrzyma 30 osób!

Kiedy i gdzie biegniemy?

14 września Park Agrykola. Do pokonania jest 500 metrów. To jak pokonacie ten dystans zależy od was! Możecie iść, biec , truchtać, celem jest dotarcie do mety  i pomoc Julii.

Cela akcji

Akcja charytatywna, wspiera rehabilitację Julii Torli – Miss Polski na Wózku Inwalidzkim, która jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Julia Torla, jest sparaliżowana w wyniku wypadku samochodowego. Przez poważny uraz kręgosłupa porusza się na wózku. Więcej TUTAJ

Jak wziąć udział?

Wcześniej kup pakiet startowy .Pakiety startowe do kupienia TUTAJ

Nagrody dla najlepszych!

Organizatorzy nagradzają Uczestników!

1 Miejsce

Voucher na suknię z kolekcji ulubionej projektantki gwiazd Violi Piekut;
• Voucher na kompleksową organizację ślubu i wesela przez
doświadczoną wedding plannerkę Katarzynę Gajek;
• Voucher do zrealizowania w salonie Apart;

2 Miejsce
• Voucher na tort weselny dla 80 osób do zrealizowania
w cukierni Batida, wg pomysłu Uczestnika;
• gorset firmy LI PARI;
• zestaw produktów ufundowanych przez perfumerię Douglas
3 miejsce
• Voucher na szkolenie florystyczne prowadzone przez duet uznanych florystów Sekunda & Sieradzan;
• gorset firmy LI Pari

4 miejsce
• kompletna stylizacja Fukki
na dzień i noc wieczoru panieńskiego;

5 miejsce
• gorset firmy LI Pari

Na nagrody może liczyć również uczestniczka, która dobiegnie jako 19-sta – symboliczne nawiązanie do godziny emisji pasma programów „Ślubna gorączka” na antenie TLC. Nagrodzona zostanie również osoba, która wbiegnie na metę na 100 pozycji.

Miasteczko TLC oraz Gwiazdy!
Wydarzenie poprowadzi Joanna Jabłczyńska. Organizatorzy zapewniają sporo atrakcji: m.in. wielka wyprzedaż sukni ślubnych i wieczorowych projektu Violi Piekut. Łącznie aż 500 sztuk! Ceny sukienek będą zaczynały się już od 59 zł. Z kolei duet florystycznych mistrzów, Piotr Sekunda & Zygmunt Sieradzan, oprowadzi nas po świecie zapachów i kwiatowych dekoracji. W dniu ślubu bardzo ważne są też dodatki. Wszystkie panie będą mogły odwiedzić stylowy namiot Li Parie, w którym profesjonalna brafitterka udzieli porad i pomoże w doborze odpowiedniej bielizny do sylwetki.Z kolei perfumeria Douglas zaprezentuje najmodniejsze trendy w makijażu i zaprosi na kosmetyczne konsultacje. To jednak nie koniec atrakcji!

Wskazówkami na temat organizacji idealnego ślubu oraz wesela podzieli się Katarzyna Gajek, czołowa polska wedding plannerka z firmy Aspire. Na wszystkich gości miasteczka czekać będą również najlepsze warszawskie food trucki oraz kącik dla dzieci.

Tych, którzy nie będą mogli pojawić się 14 września w Parku Agrykola, a chcą pomóc Julii zachęcamy do wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”,

Gwiazdy zachęcają do udziału dzięki instagramowi i hashtag-owi #powiedziałamtak

 

Nie tylko ja #powiedzialamtak #POWIEDZIALAMTAK Trochę Was zmartwię ( i samą siebie zresztą też! 😀 ) to jeszcze nie to „TAK” o którym myślicie. „Powiedziałam tak” to akcja charytatywna, w którą zaangażowałam się nie tylko ja, ale również #Anetazajac @marianiklinska @katarzyna_kepka @nataliasiwiec_iamreal @omenaamensah @miss_zi @ #Martawierzbicka @mttttm i @joannajablczynska ambasadorka akcji, jak i wiele innych osób.Już 14 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na leczenie Julii, która w wieku 17 lat została ofiarą wypadku samochodowego i doznała poważnego urazu kręgosłupa. Nie ważne czy jesteś przed czy po ślubie.Panny młode – przyszłe, byłe i obecne, szykujcie się! Szczegółowe informacje znajdziecie na blogu www.What-Anna-Wears.blogspot.com (link IN profile✔️) Mogę na Was liczyć moje wojowniczki? – wyjaśnia Anna Skura na swoim Instagramie.

www.tlcpolska.pl/bieg/

Co myślicie o tej akcji? Która z Was pobiegnie w akcji charytatywnej w sukni ślubnej?

Lady-Nina_4funTV powiedziałam tak (1) powiedziałam tak (2) powiedziałam tak (3) powiedziałam tak (4) powiedziałam tak (5) powiedziałam tak (6) powiedziałam tak (7) powiedziałam tak (8)

fot. instagram

Share