Biżuteria modułowa – idealny prezent dla każdej kobiety

Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, prezent dla mamy, babci, siostry, a może… samej siebie? Biżuteria modułowa to prezent, który świetnie się sprawdzi przy każdej z tych okazji, a nawet w wielu więcej! Dlaczego? Bo to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych ozdób każdej kobiety.

1. Biżuteria modułowa – co to jest i skąd wzięła się jej nazwa?

2. Zawieszki charms – podkreśl twoją osobowość

3. Srebrna biżuteria modułowa czy złota biżuteria modułowa?

Biżuteria to prosty i ponadczasowy pomysł na prezent. Jeśli obawiasz się, że nie jest to pomysł oryginalny, biżuteria modułowa pomoże ci to zmienić. Dzięki niej możesz podarować bliskiej osobie coś gustownego, wyjątkowego i stylowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś to ty była osobą obdarowaną! Poczuj się wyjątkowo i rozpieść się drobiazgiem, który podkreśli twój charakter i osobowość. Bo przecież każda kobieta jest niepowtarzalna i każda zasługuje na to, by nosić niepowtarzalną biżuterię!

1. Biżuteria modułowa – co to jest i skąd wzięła się jej nazwa?

Pewnie niejednokrotnie spotkałaś się z tym określeniem, ale może nie do końca wiesz, co konkretnie się pod nim kryje. Otóż biżuteria modułowa to bardzo popularna obecnie, nowoczesna biżuteria; łańcuszek lub bransoletka modułowa, na które możesz zakładać koraliki, zawieszki charms.

Zawieszki charms mogą mieć przeróżne wzory, kolory i kształty. Mogą być tylko ozdobą, lub też symbolizować coś ważnego dla nas. I to wszystko składa się na wyjątkowość biżuterii modułowej. Możemy ją modyfikować i upiększać wedle naszego uznania.

2. Zawieszki charms – podkreśl twoją osobowość

Kupując zawieszki charms, np. do bransoletki typu pandora, mamy bardzo duży wybór. Jeśli nie wiemy, od czego zacząć, warto postawić na prostotę i… jakość. W sprzedaży stacjonarnej czy online znajdziemy wiele zawieszek charms o różnych wzorach. Oczywiście niektórym ten rodzaj biżuterii odpowiada, ponieważ niewątpliwie jest zamiennikiem np. zawieszek pandory. Srebrna biżuteria modułowa i złota biżuteria modułowa nie zmieni się pod wpływem czasu. Wręcz przeciwnie – metale szlachetne z czasem zyskują. Jest to więc inwestycja, która z czasem na pewno się zwróci. 

3. Srebrna biżuteria modułowa czy złota biżuteria modułowa?

Srebrna biżuteria modułowa czy złota biżuteria modułowa, od klasycznej różni się tym, że na bazie jednej bransoletki, za pomocą zawieszki charms, na srebrnej lub złotej bazie, możemy tworzyć własne biżuteryjne kompozycje. Ogranicza nas właściwie tylko własna wyobraźnia i oczywiście ilość posiadanych zawieszek.

Dzięki stworzeniu takiej kompozycji możemy podarować ważnej dla nas osobie spersonalizowany prezent. Gustowny detal, jakim jest zawieszka charms, może wyrazić więcej, niż się nam zdaje! Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na srebrną, czy też złotą biżuterię modułową, możemy nadać jej niepowtarzalnego charakteru również dzięki wyjątkowemu grawerowi. Może to być zarówno ważna data, imię, inicjały, czy cokolwiek chcielibyśmy przekazać obdarowanej osobie.

Grawer to również świetny sposób na to, by „utrwalić” coś ważnego dla nas. Narodziny dziecka, ślub, znalezienie wymarzonej pracy, a może podróż marzeń? Dzięki biżuterii modułowej, to, co dla ciebie ważne możesz mieć zawsze w zasięgu ręki – dosłownie!

Oczywiście nie każdy lubi bransoletki, ale biżuteria modułowa to również łańcuszki i naszyjniki, kolczyki lub fantazyjny dodatek do zegarka.

Biżuteria modułowa jest modna, ale jej wyjątkowość i możliwość modyfikacji sprawia, że nie przemija jak inna moda – po jednym lub dwóch sezonach.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Niedobór żelaza może mieć bardzo poważne skutki. Anemia, zmęczenie, spadek…