Bluzy modne w 2018 – co będziemy nosić?

Bluzy na dobre weszły do ubraniowego kanonu każdej z nas. Trendy z ostatnich lat pokazują, że chętnie nosimy je nie tylko w domu, ale również poza nim. Które z nich jednak będą modne w 2018?

Nie da się ukryć, że bluzy mocno ewoluowały od czasów lat 90. Wcześniej kojarzone były ze sportem lub subkulturami hip-hopowymi. Dziś noszenie bluzy to już norma zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Lubimy wychodzić w nich do miasta, często stawiamy na nie, udając się do przyjaciół w odwiedziny, nie mamy również oporów, by wybrać się w bluzie do pracy. Okazuje się, że tak samo jak bluza zmieniała swój status na przestrzeni lat – tak i jej poszczególne modele miewały swoje złote okresy.

Dziś, kiedy z impetem weszłyśmy w rok 2018, możemy prognozować, które z nich okażą się najmodniejsze!

1. Bluzy bez kaptura – seksowny luz

 Bardzo często można się spotkać z opiniami, że bluzy są przeznaczone głównie dla mężczyzn. Osoba, która głosi takie stanowisko, najwidoczniej nigdy nie widziała kobiety w przylegającej bluzie bez kaptura. Odpowiednio dobrana może przecież bardzo korzystnie podkreślić kobiece kształty, ale wciąż pozostawać w sferze luzu i stylu codziennego.

 Chcąc kupić ten rodzaj bluzy w 2018 roku, powinnyśmy skupiać się na kolorach szarych, bordowych i butelkowej zieleni. Wybory te wcale nie muszą być nudne, jeśli poszukamy bluz z ciekawymi nadrukami. W tym roku szczególnie modne okażą się różnego rodzaju naszywki oraz nadruki w stylu sportowym – a więc logotypy drużyn baseballowych czy sportowych marek.

Markowe bluzy męskie możesz kupić na stronie https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzy-polary

2. Bluzy z kapturem – trzeba umieć wybrać!

 W bluzie z kapturem bardzo łatwo jest wyglądać niekorzystnie. Mowa tu przede wszystkim o niezbyt udanej konstrukcji całego kaptura, który może zniszczyć cały efekt naszej stylizacji. Warto tu pamiętać o złotej zasadzie – mniejsze i grubsze kaptury dobieramy do bardziej sportowego looku, podczas gdy zwiewne, duże kaptury wykonane z cienkiego materiału powinnyśmy łączyć ze stylizacjami bardziej casualowymi.

Bluzy damskie kupisz TUTAJ.

2018 rok może upłynąć nam pod znakiem bluz nierozpinanych. To one prawdopodobnie okażą się strzałem w dziesiątkę każdej luźniejszej stylizacji. Zachęca się do zainwestowania w bluzy w żywszych kolorach – takich jak zielony, żółty, pomarańczowy czy intensywny błękitny. Duże triumfy będą święciły bluzy, w których możliwe będzie zawiązanie sznureczka pod szyją.

Artykuł sponsorowany

Reklama
Pytanie, które zadajecie nam bardzo często – co na wypadanie włosów? Oprócz odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy warto pamiętać o regularnym uzupełnianiu braków witamin. Jakich?

Komentarze

komentarze