Bransoletka szczęścia od Selfie Jewellery

Bransoletka szczęścia od Selfie Jewellery

Piękne, minimalistyczne, na cienkim sznureczku, a do tego tworzone z myślą o dobrodziejstwie – Poznaj bransoletki szczęścia od Selfie Jewellery, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Bransoletki szczęścia podbijają serca kobiet na całym świecie. Z jednej strony są delikatne i subtelnie podkreślają urodę, a z drugiej noszą za sobą niezwykłe przesłanie, jakim jest przyciąganie szczęścia. Mówi się bowiem, że noszenie takiej ozdoby przywołuje same dobre wibracje, a jej zerwanie oznacza spełnienie życzenia, o którym dana osoba myślała podczas zakładania.

Magiczne działania

Wiele osób wierzy w niezwykłą moc talizmanów, symbolów i znaków. Bransoletka szczęścia z teorii ma przyciągać do nas szczęście, a jak jest naprawdę? Wprawdzie trudno jest tutaj doszukiwać się recepty na sukces, jednak nie można zaprzeczyć, że mają one wpływ na naszą psychikę. Jeśli wierzymy, że dana rzecz przynosi szczęście, to będzie nam dużo łatwiej pokonywać codzienne problemy. Tym samym noszenie tego typu biżuterii może pozytywnie wpłynąć na nasze myślenie i podejście do życia.

Prezent z przesłaniem

Biżuteria jest nieodłącznym elementem stylizacji. Kobiety kochają ją nie tylko dostawać, ale również kupować przykładowo przyjaciółce, mamie, czy siostrze. Jednak kiedy w sklepach roi się od różnego rodzaju błyskotek, przychodzi dylemat… jaki kolor wybrać, jaką formę lub kształt? Stojąc przed wyborem prezentowym, warto postawić na minimalistyczną, a zarazem pełną znaczenia ozdobę. W tej roli idealnie sprawdzi się bransoletkę szczęścia, która poza tym, że pięknie wygląda, to dodatkowo pokaże obdarowywanej osobie, że jest dla nas ważna i chcemy, aby jej się dobrze wiodło. 

Przyciągnij szczęście z Selfie Jewellery

Szukając odpowiedniej biżuterii, warto zapoznać się ze znaczeniami kamieni oraz kolorów, aby dopasować je jak najlepiej do charakteru, intencji lub znaku zodiaku. Marka Selfie Jewellery stworzyła niezwykłą kolekcję bransoletek szczęścia, które pozytywnie wpływają na samopoczucie danej osoby. W ofercie znajdują się ręcznie szlifowane, naturalne kamienie, mosiężne kulki, perły oraz obrączki pokryte czternasto-karatowym złotem. Dodatkowo całość można dopełnić, wybierając kolor sznurka. Bardzo popularną barwą jest czerwień, która przyciąga pozytywną energię, dodaje siły, a także chroni przed przeciwnościami losu.

Minimalistyczne błyskotki to bez wątpienia must have w szkatułce biżuteryjnej. Bransoletki szczęścia sprawdzą się więc u każdej kobiety bez względu na to, czy w swoim modnym dodatku szuka przesłania, czy po prostu chce dopełnić swoją stylizację.

Adrianna Jagas

Artykuł sponsorowany

Share