Burberry Prorsum 2014/2015

To jedna z najlepszych kolekcji sezonu jesień- zima 2014/2015. Marka Burberry zaprezentowała swoje najnowsze propozycje podczas London Fashion Week. Wielu znawców mody, wyczekiwało tego pokazu ze względu na dyrektora kreatywnego Christophera Bailey-a, który niedawno objął także stanowisko dyrektora generalnego!

Rynek mody, nie zawiódł się, na prezentowanych propozycjach, które są nie tylko piękne ale i rewolucyjne na swój sposób. Dzięki Burberry Prorsum trencz zyskał nowy styl ! Klasyczny trencz zastąpiły malarskie, impresjonistyczne wzory. Co ciekawe, do stylizacji wykorzystano pelerynę i koc, który kojarzy się nam z Ameryką Łacińską. Powtarzalnym elementem kolekcji jest także umocowany w talii pas.

W pokazie pojawiała się także polska modelka Ola Rudnicka.

The Burberry Prorsum Womenswear AutumnWinter 2014 Runway (1) The Burberry Prorsum Womenswear AutumnWinter 2014 Runway (2) The Burberry Prorsum Womenswear AutumnWinter 2014 Runway (3) The Burberry Prorsum Womenswear AutumnWinter 2014 Runway (4)Burberry jesień zima 2014 2015, fot. Facebook Burberry

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na nadchodzące, wiosenno–letni sezon, River Island w najnowszej kampanii proponuje…