Być jak… Czarownica!

Angelina Jolie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Jej gra aktorska jest nie tylko fenomenalna Angelina posiada bardzo ciekawą wręcz zjawiskową urodę, której zazdrości jej niejedna kobieta na świecie.  Angelina wcieliła się w główna rolę w filmie Maleficent „Czarownica”  i gra tam bardzo złą ale przepiękną czarownicę.  Jej charakteryzacja, tak spodobała się fanom i producentom, że postanowiono wyprodukować kosmetyki i biżuterię na wzór Maleficent.

bizuteria-inspirowana-filmem-czarownica-fot-mat-prasowe

Kosmetyki

Kultowa już firma MAC  postanowiła wyprodukować, specjalną linię kosmetyków inspirowanych mrocznym makijażem Angeliny.  W kolekcji odnajdziemy m.in szminki, cienie do powiek, eyeliner czy sztuczne rzęsy. Produkty MAC trafią do sklepów na początku czerwca.  Linia wyróżnia się ciemnym opakowaniem, który łączy w sobie element baśni i eleganckiego szyku.

kosmetyki-mac-inspirowane-filmem-czarownica-z-angelina-jolie-fot-serwis-prasowy (15) kosmetyki-mac-inspirowane-filmem-czarownica-z-angelina-jolie-fot-serwis-prasowy

Pewnie zastawiacie się jak można wykonać, takie kości policzkowe jakie miała Angelina w filmie, w końcu przyczepione miała silikony. A więc Eliasem Velasco z MAC przygotowała cztery szkice z makijażami odpowiadającymi czterem wizerunkom pięknej Maleficent. z15857836Q

 

Biżuteria

Czarownica”,

Czarownica,Maleficent stała się też inspiracją do stworzenia biżuterii markiCrow’s Nest. W kolekcji pojawiły się m.in : bransoletki, pierścionki, kolczyki. Warto zwrócić uwagę na formę jak pióra, smoki czy rogi.  Kolekcja wykonana została z diamentów, złota czy szafirów.

Kolekcja będzie dostępna w maju. Ceny wahają się od 2 500$ do 20 000$.

biżu m

fot. Materiały prasowe

Share