Być jak hero – zestaw gadżetów dla superbohatera!

Kto z nas nie marzył kiedyś o uratowaniu świata przed złem? Kto nie chciał, by dobro zwyciężało, a ludzie wiwatowali na naszą cześć? Kto nie pragnął zostać superbohaterem, który stałby się bożyszczem wśród tłumu i nadzieją na lepsze jutro? Teraz, z odpowiednią pomocą, to możliwe!

Kuchenny władca

Dziś realizacja dziecięcych marzeń stanie się faktem. Spraw, by Twoja kuchnia stała się ostoją bohaterstwa i wybierz dla siebie lub swoich bliskich gadżety z Supermanem z 4gift.pl. To gama niezwykłych prezentów, zawierająca np. podstawkę pod jajko w stroju Supermana lub magnes na lodówkę nadający jej niepowtarzalnego charakteru. A jeśli do tego postawisz obok talerza kubek z tym komiksowym bohaterem i nakryjesz stół specjalnymi superserwetkami z DC Comics to okaże się kto rządzi w mieście.

Bohater w swoim domu

 Jednak gadżety dla superbohatera to nie tylko kuchnia. Niezbędnik gentelmana pozwoli Ci być zawsze w punkt, a specjalne narzędzia zamknięte w jednej, sekretnej karcie umożliwią naprawić prawie wszystko. W ten sposób staniesz się bohaterem we własnym domu i ruszysz na ratunek, gdy przyjdzie wykręcić śrubkę lub wymierzyć odległość. Bohaterski gospodarz dba także o swój znak na wycieraczce, dlatego gadżety z Supermanem z 4gift.pl lub innego sklepu internetowego z prezentami przydadzą się wszędzie.

Król imprezy

Nie ma dobrej imprezy bez gadżetów z superbohaterami. Wybierz sobie odpowiedniego i zgarnij darmową pięćdziesiątkę! Oto zestaw kieliszków z superbohaterami z DC Comics! A co z Marvellem? Jak najbardziej też tu są i czekają na wybór. Szklanki Avengersów czy kieliszki Rodów z Gry o Tron pozwolą Ci na rozkręcenie najlepszej imprezy w mieście. Baw się w alkochińczyka i doceń jak niewiele trzeba, by stać się bohaterem.

 Prezenty dla superbohatera to poważna sprawa. Nie pozwól, by porządek w mieście i bezpieczeństwo obywateli było zagrożone! Zdecyduj się na krok ku lepszej przyszłości całej ludzkości! [gm album=274]

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zapraszamy Cię Mamo wraz z Twoją Pociechą do tajemniczej smoczkowej…