Całoroczny sukces z atrakcjami dmuchanymi – czy to możliwe? Odkryj sposoby na utrzymanie działalności przez cały rok!

Wynajem lub udostępnianie atrakcji dmuchanych w większości przypadków ma charakter działalności sezonowej. Gdy kończy się lato, kolorowe konstrukcje zwykle trafiają do magazynów, gdzie pozostają aż do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Początek chłodniejszych dni wcale nie musi jednak wiązać się z brakiem możliwości czerpania zysku z posiadanych dmuchańców. Istnieją różne sposoby na prowadzenie całorocznego biznesu z atrakcjami dmuchanymi — w tym artykule przedstawimy kilka z nich!

Jak zarabiać na dmuchańcach przez cały rok? Propozycje modeli działalności

Jak zapewne się domyślasz, dmuchane atrakcje poza sezonem mogą być rozkładane wyłącznie wewnątrz pomieszczeń, z daleka od wilgoci, silnego wiatru, mrozu czy bezpośredniego kontaktu z wodą. Wystarczy jednak, że masz dostęp do odpowiednio przestronnej, suchej i zamkniętej przestrzeni, a bez problemu możesz wykorzystać ją do urządzenia strefy zabawy z dmuchańcami. Jakiego rodzaju biznes można w ten sposób prowadzić? Oto kilka przykładów:

  • klasyczna sala zabaw. Te miejsca uwielbiane są przez młodsze i starsze dzieci ze względu na różnorodność dostępnych tam opcji aktywnej rozrywki. Aby jeszcze bardziej urozmaicić przestrzeń sali zabaw, można wprowadzić do niej dmuchane atrakcje.
  • park trampolin. Te obiekty stale zyskują na popularności zarówno wśród dzieci, jak i nastolatków oraz dorosłych. Dmuchańce będą idealnym uzupełnieniem tej przestrzeni, świetnie wpisując się w charakter miejsca i dominującą w nim formę zabawy.
  • wypożyczanie atrakcji na wydarzenia dla dzieci. W czasie przerwy świątecznej lub ferii wiele rodzin poszukuje ciekawych imprez dedykowanych najmłodszym. W tym czasie możesz czerpać zyski z dmuchańców, wypożyczając je na różnego rodzaju halowe eventy dla dzieci.

Jakie modele dmuchańców warto wybrać na halę?

Jeśli planujesz rozkładanie dmuchańców na hali, upewnij się, że dysponujesz takimi modelami atrakcji, które nadają się do rozkładania wewnątrz budynków. Konieczne będzie również wyposażenie przestrzeni zabawy w obciążniki lub inne elementy, do których przymocujesz dmuchane konstrukcje, zapewniając im stabilność. Jeśli chodzi o modele dmuchańców, które można wprowadzić na halę, masz dużą dowolność. W takim miejscu dobrze sprawdzą się zarówno klasyczne zamki lub zjeżdżalnie, jak i nietypowe atrakcje, takie jak dmuchane tory przeszkód, dmuchańce do rywalizacji czy wyposażone w suchy basen.

Gdzie szukać dmuchańców, z których można czerpać zyski przez cały rok?

Jeśli chcesz wykorzystywać dmuchańce w całorocznym biznesie, koniecznie upewnij się, że wybierasz modele pochodzące z oferty renomowanych, polskich producentów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje atrakcje przez długi czas pozostaną w dobrym stanie i będą prezentować się świetnie. Dmuchańce wykonane z PVC o podwyższonej wytrzymałości znajdziesz na przykład w asortymencie polskiego producenta — firmy GunGan, działającej na polskim rynku już od ponad 10 lat.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Polska moda właśnie zyskała nowego gracza a jest nim marka…