Cechy najbardziej niepożądane u mężczyzn

Warto wiedzieć, co robić by relacja damsko – męska stała się łatwiejsza, oraz czego mężczyzna nie powinien robić lub nie zachowywać się w określony sposób. Jakie są więc cechy najbardziej niepożądane u mężczyzn?

Facet nie może udawać…

Żadnej kobiecie nie przypadnie do gustu mężczyzna, który nie jest sobą. Udawanie kogoś kim się nie jest nie jest tym, czego każda kobieta szuka – i to w każdej relacji. Drobne kłamstewka, by tylko postawić się w lepszym świetle i w lepszej sytuacji z pewnością nie pomogą. Z tym też powiązana jest szczerość. Zdecydowanie korzystniej jest być szczerym i być po prostu sobą.

Musi być uprzejmy

Kolejną kwestią jest niegrzeczność i nieuprzejmość względem kobiety. Żadna kobieta nie wykaże zainteresowania mężczyzną, który zachowuje się w sposób naganny. Takie drobne szczegóły jak miłe słowo, komplement, czy otwieranie drzwi przed kobietą nie są bez znaczenia. Nawet więcej – mają ogromne znaczenie.
Również niepożądaną cechą u mężczyzn jest niepunktualność. Umawiając się na randkę czy spotkanie powinniśmy być 5-10 min przed czasem. Spóźnialstwo jest bardzo złą cechą, a z pewnością bardzo niepożądaną u mężczyzny, który dopiero co rozpoczyna relację z kobietą. W pewnym sensie ukazuje brak zaangażowania i zainteresowania.

Wygląd ma znaczenie

Niektórzy twierdzą, że wygląd nie ma znaczenia. Owszem, ważniejsze jest to jakie wartości wyznajemy. Natomiast wygląd, zadbanie o własny wizerunek jest szalenie ważne. Nie chodzi tutaj o ekskluzywne ubrania kosztujące mnóstwo pieniędzy, a bardziej o schludny i zadbany wygląd.

Nie ma nic gorszego niż brak zaangażowania. Zaangażowanie przejawia się w wielu sytuacjach, a jego brak z pewnością zostanie bardzo szybko zauważony. Mężczyzna, który nie wykazuje zaangażowania i zainteresowania kobietą może od razu wywiesić białą flagę i poddać się.

Kobiety lubią spontanicznych mężczyzn

Brak spontaniczności jest ogromną wadą. Kobiety przecież uwielbiają być zaskakiwane nawet najdrobniejszymi rzeczami. Spontaniczność i umiejętność zaskakiwania w codziennych sytuacjach więc szalenie ważna. Nie potrzeba do tego ani pieniędzy, ani niczego co trudno byłoby zorganizować. Jedyne czego nam potrzeba to odrobina pomysłowości, wyobraźni i oczywiście zaangażowania. Może to być pomysł z romantycznym, zupełnie nieplanowanym spacerem przy wschodzie słońca. Może to być równie dobrze romantyczna kolacja przy świecach – niespodzianka. Pomysłów jest całe multum, a jedynym limitem jest nasza wyobraźnia.

Na brak pewności siebie narzeka wielu mężczyzn. Nie jest to cecha, którą nabywa się od tak – jest to cecha, którą kształtują nasze doświadczenia i życie. Idealny mężczyzna to mężczyzna pewny siebie, zdecydowany, taki przy którym kobieta może czuć się bezpiecznie. Ci, którym braku pewności siebie brakuje powinni popracować nad ta kwestią. Otwartość, śmiałość – czyli pewność siebie to cechy charakteru, które pomogą nie tylko w relacjach damsko –męskich, ale będą mieć pozytywny wpływ na nasze życie i karierę. Z pewnością siebie jest po prostu znacznie łatwiej.

Cechy niepożądane u mężczyzn to jedno, a rzeczywistość i tak zawsze weryfikuje wszystko po swojemu. To co dla jednych wydaje się być najlepsze – nie zawsze będzie dobre dla drugiego.

Więcej informacji
Brak Ci pewności siebie? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i napraw to.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W Polsce działają tysiące organizacji pozarządowych angażujących się w rozmaite…