Cechy najbardziej niepożądane u mężczyzn

Warto wiedzieć, co robić by relacja damsko – męska stała się łatwiejsza, oraz czego mężczyzna nie powinien robić lub nie zachowywać się w określony sposób. Jakie są więc cechy najbardziej niepożądane u mężczyzn?

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Facet nie może udawać…

Żadnej kobiecie nie przypadnie do gustu mężczyzna, który nie jest sobą. Udawanie kogoś kim się nie jest nie jest tym, czego każda kobieta szuka – i to w każdej relacji. Drobne kłamstewka, by tylko postawić się w lepszym świetle i w lepszej sytuacji z pewnością nie pomogą. Z tym też powiązana jest szczerość. Zdecydowanie korzystniej jest być szczerym i być po prostu sobą.

Musi być uprzejmy

Kolejną kwestią jest niegrzeczność i nieuprzejmość względem kobiety. Żadna kobieta nie wykaże zainteresowania mężczyzną, który zachowuje się w sposób naganny. Takie drobne szczegóły jak miłe słowo, komplement, czy otwieranie drzwi przed kobietą nie są bez znaczenia. Nawet więcej – mają ogromne znaczenie.
Również niepożądaną cechą u mężczyzn jest niepunktualność. Umawiając się na randkę czy spotkanie powinniśmy być 5-10 min przed czasem. Spóźnialstwo jest bardzo złą cechą, a z pewnością bardzo niepożądaną u mężczyzny, który dopiero co rozpoczyna relację z kobietą. W pewnym sensie ukazuje brak zaangażowania i zainteresowania.

Wygląd ma znaczenie

Niektórzy twierdzą, że wygląd nie ma znaczenia. Owszem, ważniejsze jest to jakie wartości wyznajemy. Natomiast wygląd, zadbanie o własny wizerunek jest szalenie ważne. Nie chodzi tutaj o ekskluzywne ubrania kosztujące mnóstwo pieniędzy, a bardziej o schludny i zadbany wygląd.

Nie ma nic gorszego niż brak zaangażowania. Zaangażowanie przejawia się w wielu sytuacjach, a jego brak z pewnością zostanie bardzo szybko zauważony. Mężczyzna, który nie wykazuje zaangażowania i zainteresowania kobietą może od razu wywiesić białą flagę i poddać się.

Kobiety lubią spontanicznych mężczyzn

Brak spontaniczności jest ogromną wadą. Kobiety przecież uwielbiają być zaskakiwane nawet najdrobniejszymi rzeczami. Spontaniczność i umiejętność zaskakiwania w codziennych sytuacjach więc szalenie ważna. Nie potrzeba do tego ani pieniędzy, ani niczego co trudno byłoby zorganizować. Jedyne czego nam potrzeba to odrobina pomysłowości, wyobraźni i oczywiście zaangażowania. Może to być pomysł z romantycznym, zupełnie nieplanowanym spacerem przy wschodzie słońca. Może to być równie dobrze romantyczna kolacja przy świecach – niespodzianka. Pomysłów jest całe multum, a jedynym limitem jest nasza wyobraźnia.

Na brak pewności siebie narzeka wielu mężczyzn. Nie jest to cecha, którą nabywa się od tak – jest to cecha, którą kształtują nasze doświadczenia i życie. Idealny mężczyzna to mężczyzna pewny siebie, zdecydowany, taki przy którym kobieta może czuć się bezpiecznie. Ci, którym braku pewności siebie brakuje powinni popracować nad ta kwestią. Otwartość, śmiałość – czyli pewność siebie to cechy charakteru, które pomogą nie tylko w relacjach damsko –męskich, ale będą mieć pozytywny wpływ na nasze życie i karierę. Z pewnością siebie jest po prostu znacznie łatwiej.

Cechy niepożądane u mężczyzn to jedno, a rzeczywistość i tak zawsze weryfikuje wszystko po swojemu. To co dla jednych wydaje się być najlepsze – nie zawsze będzie dobre dla drugiego.

Więcej informacji
Brak Ci pewności siebie? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i napraw to.

Artykuł sponsorowany

Share