Claire Underwood – ikona stylu

Claire Underwood stała się idolką wielu kobiet na świecie. Stała się też ikoną stylu, pewności siebie i ambicji. Postać grana przez aktorkę  Robin Wright jest prawdziwą kobietą biznesu, która całe swoje życie poświęciła, aby spełnić swoje ambicje.

Claire Underwood (8)

Stoi przy mężu, wspiera go, jest przy nim zawsze. Jest genialną wizytówką własnego męża, z którym tworzą układ idealny!

Claire Underwood (13)

Nie będziemy tutaj zdradzać treści serialu House of Cards, skupimy się natomiast na stylu, jaki posiada Claire Underwood. A jedno musimy jej przyznać! Jest genialnie, całkowicie perfekcyjnie wykreowany! Wszytko pasuje do siebie znajomicie!

Claire Underwood (3)

Claire na pierwszy rzut oka, nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. A jednak jej styl pokochały miliony! Claire jest kobietą tuż przed 50-tką. Ma nienaganną, wręcz idealną figurę. Uprawia sport, wieczorem pije szklankę mleka i pali papierosa na w spółkę z mężem ( nie nakłaniamy nikogo do palenia!). Ma zmarszczki, objawy menopauzy, ale zawsze trzyma klasę – taka jest pani Underwood. Postać fikcyjna kreowana przez Robin Wright, to przede wszystkim prostota, subtelność i kobiecość.

Claire Underwood (25)

Claire Underwood (10)

Claire wie, że ma długie zgrabne nogi ( Robin Wright zaczynała jako modelka!) i z chęcią je pokazuje i podkreśla sukienkami powyżej kolan. Lubi wyższe obcasy, typowe proste szpilki najczęściej w kolorze czarnym.

Styl Claire to minimalizm, zwróćcie uwagę, że nosi przeważnie sukienki o prostym fasonie w kolorze czarnym, białym lub szarym.  Sukienki te podkreślają talię i dekolt.  Lubi też biznesowy styl jak koszula w męskim stylu i luźne eleganckie spodnie.  Underwoodowa praktycznie wcale nie zakłada dodatków.

Claire Underwood Ralph Lauren

Charakterystyczna fryzura, krótko ścięte blond włosy, podkreślają szyję, wyszczuplają ją i optycznie wydlużają. Dodatkowo w połączeniu z stylem Underwood nadają klasyczny elegancki wygląd. Do tego sprawia wrażenie osoby inteligentnej, pewnej siebie.

Claire Underwood (1)

Na pozór postać Clarie jest zimna, pozbawiona uczuć i kompleksów. Kobieta ambitna, spełniająca się zawodowo i wspierająca swojego męża, bez względu na wszytko. Ich małżeństwo nie jest typowym małżeństwem to układ, opracowany przez lata, relacje w pełni wypracowane. Małżeństwo ufa tylko sobie i tylko na siebie w pełni może liczyć. Niejedna z kobiet oglądając serial zadawała sobie mnóstwo pytań  ale na pewno jednym z nich było „Jak tak można? „. Underwood-owie nie mają dzieci. Ich życie oparte jest na ciągłej pracy i spełnianiu własnych ambicji.

Claire Underwood (12)

Wbrew pozorom Underwoodowa, kilkakrotnie pokazuje swoja słabą stronę i nie raz z zimnej i bezwzględnej kobiety wychodzi drobny uśmieszek.

Claire Underwood (26)

Claire Underwood (19)

Zobaczcie stylizacje Claire Underwood. Czy według Was, styl Claire jest godny naśladowania? Która, z Was chciałaby wyglądać tak jak przed 50-tką?

Claire Underwood (2) Claire Underwood (2) Claire Underwood (14) Claire Underwood (15)


Claire Underwood (16) Claire Underwood (18) Claire Underwood (20) Claire Underwood (21) Claire Underwood (22) Claire Underwood (23) Claire Underwood (24)

Fot. Kadry z filmu „House of Cards”

fot. www.lexpress.fr, stephanie-yeh.squarespace.com, www.socute-solovely.com, haylesinthecity.blogspot.com

 

 

Share

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Bajkę o kopciuszku znają wszyscy. Zaczarowany pantofelek, odegrał jedną z…