CONFASHION 2014/2015

CONFASHION słynie z miłości do dzianiny. W tym sezonie także nie zabraknie doskonałej jakości tkanin i zaskakujących połączeń kolorów. Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja jest już dostępna.

140908_Confashion_0096a

Kolekcję definiują barwy ziemi, kolory natury doskonale spajające się z przestrzenią, ponadczasowe, przywodzące na myśl emocje towarzyszące nam podczas podróży – stanu otwarcia na te aspekty życia, których na codzień nie dostrzegamy, uczucia zachwytu i obrazów, jakie budujemy w pamięc, próbując zatrzymać cenne dla nas chwile.

140908_Confashion_0218

Niezmienna dla kolekcji pozostała charakterystyczna zabawa tkaniną i drukiem cyfrowym. Druki cyfrowe wykorzystane przy tworzeniu nowej kolekcji to reminiscencje rzeczywistych wypraw, przetworzone graficznie tak, aby pojawiły się na nich kolejne warstwy koloru, fragmenty innych obrazów, które nakładając się na siebie układają się w swoistą mapę skojarzeń – każdy z nas może stworzyć swoją.

140908_Confashion_0173

Niepowtarzalne grafiki tworzą intrygujące wzory na sukienkach i swetrach, ale warto zwrócić uwagę chociażby na modułowy płaszcz, z dwoma wymiennymi dołami. Po odsunięciu dolnej części płaszcz zamienia się w wygodną kurtkę.

Ta kolekcja z pewnością intryguje, zaskakuje, ale przede wszystkim zachwyca. CONFASHION jako marka wielokrotnie pokazywała jak tworzyć ponadczasowe, piękne ubrania. Projektantka nieustannie się rozwija. Jeszcze w październiku ubrania marki będzie można znaleźć w butiku na ulicy Mokotowskiej 52. Już teraz czekamy także na kolekcję wiosna/lato 2015, która zgodnie
z zapowiedziami, będzie pokazana w Alei Projektantów podczas Philosphy Fashion Week w Łodzi.

 

foto: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik, stylistyka: Kinga Król ( CONFASHION)

materiały prasowe

Share