Coraz piękniej w łazience – kostki toaletowe

Oczekuję, że moja toaleta będzie higienicznie czysta, bez nieestetycznych zacieków i uporczywego kamienia. Chcę, aby dobywał się z niej piękny zapach, a design wybranego środka czystości dobrze komponował się z kolorystyką dominującą w łazience. Znamy coś, co spełni te żądania! Kostki toaletowe

Piękna łazienka to nieskazitelnie biała toaleta o powierzchni wolnej od nieestetycznych zacieków oraz kamienia będącego skupiskiem chorobotwórczych bakterii. W takim miejscu zapach zawsze jest świeży, przywodząc na myśl higieniczną czystość. Nawet środki toaletowe, które znajdą się w idealnej łazience, muszą komponować się z jej stylem i kolorystyką. Czerpiąc inspirację z tych potrzeb, Brait stworzył dekoracyjne nowości –  kostki toaletowe, które cechują się nie tylko wysokimi właściwościami czyszczącymi, ale dodatkowo pięknie wyglądają, ozdabiając toaletę.

Jaki kolor wybierzesz?

Brait Decor to linia dekoracyjnych kostek toaletowych o fantazyjnym wzornictwie dla pięknie wyglądającej toalety. Nowości wyróżnia zarówno żywa kolorystyka, jak i warianty zapachowe bazujące na intensywnych, odświeżających nutach kojarzących się z higieniczną czystością.

Brait Decor Floral w kolorze czarnym sprawdzi się w nowoczesnej lub minimalistycznej łazience. W tej monochromatycznej kostce kryje się intensywny zapach kwiatowy z dominującą nutą cytrusową. Kolejną propozycją jest Brait Decor Fruits, kostka która doda łazience domowej przytulności. W wariancie Fruits kolor ciepłego różu idealnie komponuje się z zapachem słodkich owoców. Ostatnią propozycją z nowej linii jest Brait Decor Fresh pasujący praktycznie do każdej łazienki. Kostka została utrzymana w kolorze niebieskim, natomiast sam zapach nawiązuje do odświeżających, lekko morskich nut.

kostka BRAIT

Kostki toaletowe

Dodajmy, że kostki Brait Dekor to nie tylko piękny zapach uwalniany każdorazowo po spłukaniu wody w toalecie. Dzięki otwartemu od tyłu koszykowi oraz zastosowanej recepturze, kostki wykazują wysokie właściwości czyszczące. Zmiękczają wodę, zapobiegają odkładaniu się kamienia będącego źródłem bakterii oraz skutecznie neutralizują przykre zapachy.

Kostki Brait Dekor kosztują ok. 3,20 zł. Każda pozwala na 60 spłukań.

Materiały prasowe

Share