Czas się zjednoczyć i działać! Konferencja Kobiet Inwestorek już w listopadzie!

Konferencja kobiet inwestorek

Jeśli leży Ci na sercu dobro kobiet i chcesz zadbać o przyszłość swojej rodziny, mamy dla Ciebie wiadomość. 28 i 29 listopada 2020 odbędzie się Konferencja Kobiet Inwestorek, która skupi kobiety przedsiębiorcze, nauczy je inwestowania, podbuduje od strony duchowej. Dzięki temu, że konferencja odbędzie się on-line, każda kobieta, niezależnie od miejsca zamieszkania może wziąć w niej udział.

Marta Duda- seryjna inwestorka w nieruchomości zapytana o powód organizacji konferencji mówi:

W tym szczególnym czasie chciałam powiedzieć, że jestem z Wami, czy jesteście wierzące czy nie, czy mieszkacie w Polsce, czy w Niemczech, czy w UK, a może w innym zakątku świata. Wszystkie walczymy o to, żeby nasz głos był wreszcie słyszalny. Chcemy być widoczne i choć trochę zacząć zmieniać ten świat na bardziej przyjazne miejsce do życia.”

„Właśnie teraz najważniejsze jest to, żeby kobiety wzrastały zarówno od strony duchowej, jak i materialnej. Nigdy wcześniej w historii niezależność nie była aż tak ważna jak teraz. Głośno krzyczymy o tym, że rządy nie są nasze, że nas nie wspierają, że nie mówią naszym głosem. Chcemy mieć poczucie wolności, decydować o tym, gdzie mieszkamy, co robimy i kiedy.” – dodaje.

Jedność i harmonia

Dążeniem organizatorek i prelegentek jest zintegrowanie kobiet w duchu przedsiębiorczości i sprawczości. Wbrew nazwie, to wydarzenie nie tylko dla tych kobiet, które mają fortuny. Podczas konferencji wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne poprowadzą prelegentki, które inwestują w dobra materialne tj. nieruchomości, kryptowaluty, akcje, jak i duchowe, ale także te dbające o rozwój duchowy. Organizatorki zdecydowały się przeznaczyć obydwu przestrzeniom życia mniej więcej po połowie.

„Równowaga w życiu jest bowiem w życiu najważniejsza” – twierdzą.

„28 i 29 listopada spotykają się po prostu kobiety, które postanowiły swój los wziąć w swoje ręce.  Chcemy je poznać, nauczyć jak inwestować, rozwijać się duchowo. Prelegentki są wybitnymi specjalistkami w swoim dziedzinach. Są znane i lubiane, i co najważniejsze- pomagają kobietom na całym świecie.” – mówią organizatorki.

Wybitne prelegentki -Konferencja Kobiet Inwestorek

„W ciągu dwóch dni skupimy się na kreowaniu celów, pokonywaniu barier w inwestowaniu, nauczymy się kreatywnie zarabiać i dowiemy się, jakie inwestycje są obecnie najbezpieczniejsze. Autorytety takie jak Gosia Górna, czy Celestyna Osiak powiedzą o duchowym rozwoju, który jest często iskra zapalną do poprawy jakości życia czy skalowania inwestycji służących dobru świata.  Ilona Felicjańska natomiast opowie nam o alchemii kobiecości.” – mówi Małgorzata Szwed, współorganizatorka konferencji i panelistka konferencji.

Małgorzata Szwed, współorganizatorka konferencji i panelistka konferencji.
Małgorzata Szwed, współorganizatorka konferencji i panelistka

„Niewątpliwie dodatkową wartością jest fakt, że podczas konferencji porozmawiam z Karoliną Szymczyk, założycielką popularnej na Wyspach grupy Zaradni Polacy w UK, seryjnej przedsiębiorczyni, która zdradzi nam praktyczne sposoby na zarabianie zgodne z pasjami, będąc mamą i nie wychodząc z domu i zacząć realizować zamówienia np. dla Diora. Nie mogę się też doczekać wykładu Kasi Łanuchy, która jest specjalistką od komunikacji międzynarodowej, a życie i prowadzenie biznesu w multikulturowej społeczności bywa naprawdę zaskakujące i pełne wyzwań. Takich wykładów i tylu autorytetów kobiecych nie było nigdy wcześniej na jednej przestrzeni!” – dodaje Małgorzata.

Kolejna prelegentka- Daria Gaca pokaże, jak można inwestować w kryptowaluty, a Dr Anna Smolińska nauczy inwestowania m.in. na giełdzie. Marta Duda natomiast zdradzi sekrety inwestowania w nieruchomości, udowadniając, że proces wcale nie jest taki skomplikowany i dostępny dla większości kobiet, a dający pewność i zabezpieczenie na przyszłość.

Uczyń świat lepszym, weź sprawy w swoje ręce

Organizatorki, nauczone historią swojego życia wierzą w to, że wraz z nabywaniem bogactwa materialnego, w parze powinien iść rozwój duchowy, bo bez tego nawet największa fortuna świata nie cieszy. Bogactwo nic nie znaczy, jeśli nie możesz się nim dzielić, pomagać innym i czynić świat lepszym miejscem dla ludzkości, co obecnie niezwykle istotne. Oczywiście podczas konferencji jednak najważniejsze będą uczestniczki.

Konferencja Kobiet Inwestorek to spotkanie różnych kobiet- singielek, mężatek, mam, kobiet młodszych, starszych, z różnych środowisk i krajów. Łączy je jednak wspólna myśl- każda z nich pragnie niezależności na własnych warunkach i chce wziąć sprawy w swoje ręce.

Marta Duda
Marta Duda

„Zapraszam Cię zatem na to spotkanie podszyte miłością, poczuciem wspólnoty, gdzie nie będziesz oceniania, do niczego namawiana, po prostu spędzisz czas z kobietami pełnymi energii i pomysłów na życie, bo niczego nie musisz, a możesz tak wiele!” – dodaje na koniec Marta Duda. 

Konferencja odbędzie się on-line, bez granic i podziałów, 28 i 29 listopada na platformie Zoom o godz. 10.00.

Partnerami konferencji zostali: Lejdiz Online, Women in the World, blog Kobieta Inwestuje, Cryptodaria oraz portal Feszyn.com

Bilety i najnowsze promocje są dostępne tutaj: Konferencja Kobiet Inwestorek

Kontakt dla partnerów i panelistów zainteresowanych przyszłymi edycjami: info@martaduda.com lub sukcesjestkobieta@gmail.com

Patronat medialny Feszyn.com

Share