Czy poduszka ze zdjęciem to dobry pomysł na prezent? Sprawdzamy

Czy poduszka ze zdjęciem

Poduszka ze zdjęciem to nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zazwyczaj na zdjęciach umieszcza się fotografię ukochanej lub ukochanego, nieco rzadziej wizerunek swojego zwierzaka. Jakie zalety ma taka poduszka z własnym zdjęciem?

Poduszka ze zdjęciem – najważniejsze zalety

Poduszkę ze zdjęciem z powodzeniem podarować można zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej. To produkt pełen uroku, który w dużej mierze pełni funkcję dekoracyjną. Pasować powinien do wszystkich wnętrz, niezależnie od ich aranżacji.

Tego typu poduszki sprawdzą się doskonale nie tylko w pokoju dziecięcym czy sypialni, ale i salonie. Podstawowym atutem foto poduszek jest to, że umieścić na nich można wybrane przez siebie zdjęcie – ukochanej osoby, całej rodziny, domowego pupila itd. 

Co więcej, foto poduszki wcale nie muszą mieć standardowego, kwadratowego kształtu. W ofercie https://www.ferocity.pl/pl/c/FOTO-PODUSZKI/320 znaleźć można też gadżety o nieco bardziej oryginalnej formie. 

Jakie funkcje pełnią poduszki ze zdjęciem?

Nie da się ukryć, że foto poduszki przede wszystkim pełnią w pomieszczeniu funkcję dekoracyjną. Jednak można na nich również spać – nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. W końcu większość foto poduszek nadaje się do prania. Zazwyczaj są one wypełniane w środku specjalną, antyalergiczną kulką silikonową. Dlatego są idealne dla alergików i zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu. Oczywiście mowa tutaj o foto poduszkach o klasycznej formie. Te w kształcie kostki czy ciasteczek przeznaczone są mimo wszystko raczej do ozdoby. 

Jakie zdjęcie wybrać do foto poduszki?

W zasadzie na poduszce umieścić można niemal dowolne zdjęcie. Większość osób wybiera fotografie bliskich, ale równie dobrze może to być np. krajobraz. Kluczowe znaczenie ma oczywiście jakość zdjęcia. Od tego zależy bowiem efekt końcowy. Fotografia, która dobrze prezentuje się na ekranie smartfona, nie zawsze musi być wysokiej jakości. Warto więc sprawdzić jej rozdzielczość. 

Poduszka ze zdjęciem – podczas jakich okazji się sprawdzi?

Okazuje się, że foto poduszka może być doskonałym pomysłem na prezent na wiele okazji. Podawać ją można ukochanej kobiecie na Walentynki, mamie na Dzień Matki czy dziadkowi na Dzień Dziadka. To upominki uniwersalne, ale jednocześnie wyjątkowe, bo personalizowane. Takie prezenty od wielu lat cieszą się na rynku bardzo dużą popularnością, bo są jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju.

Artykuł sponsorowany

Share